()

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC Liberec 17:5
branky: 1. Jakub Vít, 2. Jan Drozd, 17. Jan Drozd, 18. Filip Szemla, 19. Jakub Rohel, 24. David Slončík, 26. Filip Szemla, 28. Sebastián Hachlica, 29. Ondřej Balner, 44. Ondřej Balner, 45. Samuel Alter, 46. Václav Babík, 48. Nikolas Vizváry, 52. Filip Peterek, 57. Ondřej Balner, 59. Tomáš Rucki, 60. David Slončík - 9. Jakub Horák, 9. Petr Zeman, 33. Jakub Smutný, 33. Matěj Stránský, 51. Matěj Stránský; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Jan Galuszka; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 82; zásahy brankářů: Filip Karas 20 - Vilém Svrček 10, Petr Průšek 1; po třetinách: 5:2, 4:2, 8:1
60:00 Komentář domácích Brus Pavel (Trenér): Trošku zlumím euforku. Přestože 17 gólů je pěkné, tak do obrany jsme dnes měli několik polevení a hráli jsme až příliš mnoho oslabení - to není dobré a věřím, že kluci tohle dopustili naposledy.
60:00 Komentář hostů Salát Petr (Trenér): Soupeř byl dnes nad naše možnosti. Bylo jen málo věci v kterých jsme se mohli alespoň přiblížit. Gratulace. Děkuji všem za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 9:8
59:56 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 17:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 David Slončík bez asistence (17:5)
59:56 Aby to náhodou nebylo málo, tak se přidá ještě Slončík, který kompletuje hattrick.
59:25 Cejnar zkusil, ale Karas opět vynikající.
59:01 Právě probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:32 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 16:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #61 Tomáš Rucki bez asistence (16:5)
58:32 Rucki z otočky posílá za záda Průška.
58:19 Peterek šel sám, zkusil vystřelit, ale spletl si baseball s flobalem.
57:30 Vítkovice kombinují na útočné polovině, bohužel zatím bez šance.
56:02 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 15:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #81 Ondřej Balner, asistoval #66 David Slončík (15:5)
56:02 Slončík nahodil před bránu a Balner dorazil do prázdné.
55:53 Utkání přihlíží 82 diváků. Děkujeme.
54:38 Na hřišti se nic zajímavého co bych Vám již nepopsala neděje.
51:03 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 14:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Filip Peterek, asistoval #97 Václav Babík (14:5)
51:03 Docela rychlá odpověď. Krasná kombinace Babíka s Peterkem končí za zády Průška.
50:24 GÓL FBC Liberec! 13:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #28 Matěj Stránský, asistoval #34 Petr Kukla (13:5)
50:24 Kukla se Stránským měli víc štěstí než rozumu, ani já netuším jak to tam padlo.
49:59 Mezi Šmerdou a Smolkou je atmosféra velice vypjatá.
49:53 Šmerda je v rohu obtěžován Smolkou, který to ale nevzdává.
49:15 Slončík získal na středu, zkusil vystřelit, ale střelil pouze do boty soupeře.
48:50 Liberec získal balónek a běží dopředu, střelu ale zblokovali hráči Vítkovic.
47:39 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 13:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #91 Nikolas Vizváry, asistoval #27 Jan Sitora (13:4)
47:39 Sitora našel Vizváryho, který byl sám a poslal míček do prázdné branky.
45:55 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 12:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #97 Václav Babík, asistoval #99 Filip Karas (12:4)
45:55 Karas vyhazuje míček směrem k Babíkovi, který se toho ujal se vším všudy a střílí gól.
44:43 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 11:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Samuel Alter, asistoval #91 Nikolas Vizváry (11:4)
44:43 Vizváry na Altera a ten posílá za záda Průška.
43:40 Střídání brankáře. Nový brankář #18 Petr Průšek družstva FBC Liberec
43:39 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 10:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #81 Ondřej Balner bez asistence (10:4)
43:39 Balner velmi jednoduše přehodil míček přes Svrčka a je to gól.
43:16 Šmerda opět zkusil tahem vystřelit, ale bohužel skončil míček mimo hřiště.
41:29 Kopecký se dostal na útočnou polovinu, kde ho bohužel zastavili dva vítkovičtí hráči, takže žádná vetší akce nevznikla.
40:29 Šmerda zkusil vystřelit, ale bohužel to nevyšlo.
40:01 Buly opět pro Vítkovice.
40:00 Střely ve 2. části: 10:10
39:25 Svrček si připisuje další hezký zákrok.
39:01 Právě probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:30 Smolka se snaží vymotat z vítkovického rohu, ale zadní řady Vítkovic mu to dělají těžší.
37:23 Teď to vypadalo na pěknou akci Vítkovic, ale bohužel nahrávka Slončíka byla příliš prudká a Balner ji nestihl zachytit.
36:04 Novotný škaredě spadl potom, co nejspíš ujel na čepeli.
35:09 Slončík golfákem pouze do mantinelu.
33:42 Drozd to nevzdává a i po ztrátě se stále dál a dál snaží získat balónek.
32:17 GÓL FBC Liberec! 9:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #28 Matěj Stránský, asistoval #25 Jan Karl (9:4)
32:17 Liberec se snaží vrátit do hry. Karl na Stránského a ten posílá za záda Karase.
32:05 GÓL FBC Liberec! 9:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #42 Jakub Smutný, asistoval #23 Adam Stýblo (9:3)
32:05 Stýblo na Smutného a ten využívá přesilovou hru.
31:11 Vyloučen hráč #66 David Slončík družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
31:11 Nemám nejmenší tušení co se stalo, ale Slončík si jde odpočinout na 2 minutky na trestnou židli.
31:03 Slončík právě promáchl nahrávku Balnera.
30:45 Karas krásně chytá střelu Smolky.
30:02 Zeman běžel na branku domácích, bohužel byla jeho střela zblokována.
28:42 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 9:2
28:42 Slončík na Balnera a ten se nemýlí.
27:58 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 8:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #25 Sebastián Hachlica, asistoval #22 Samuel Alter (8:2)
27:58 Alter vyslal nebezpečnou střelu na Svrčka, který ale nevěděl kde je míček a tak Hachlica skvěle využil situaci a míček dorazil za záda Svrčka.
27:18 Sitora hezky našel připraveného Gabriela, který z první vystřelil, ale bohužel pouze do rohu.
26:29 Karas bere míček zpoza branky.
25:21 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 7:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #23 Filip Szemla, asistoval #32 Jakub Vít (7:2)
25:21 Kluci roztrhli pytel s góly. Dvojice Szemla - Vít přidávají další gól.
23:19 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 David Slončík, asistoval #81 Ondřej Balner (6:2)
23:19 Balner na Slončíka a ten z první střílí tzv. "dvacet nad led".
23:05 Drozd bohužel přestřeluje.
21:40 Vrací se i Vizváry, tudíž hrají Vítkovice v plném počtu.
20:56 Smolka se pokusil využít přesilovku, ale Karas zatím drží svůj tým.
20:17 Vítkovice už pouze ve čtyřech. Gabriel je zpět.
20:15 Liberec zkusil, ale marně.
20:01 Buly opět pro Vítkovice.
20:00 Střely v 1. části: 9:7
19:40 Vyloučen hráč #91 Nikolas Vizváry družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za držení
19:40 Vizváry si jde také odsedět dvou minutový trest.
19:01 Právě probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:40 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #33 Jakub Rohel, asistoval #81 Ondřej Balner (5:2)
18:40 Balner na Rohela a ten se prosazuje v oslabení.
18:17 Vyloučen hráč #42 Matěj Gabriel družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost
18:17 Gabriel si jde posedět na trestnou židli. Byl příliš hrubý na soupeře.
17:47 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #23 Filip Szemla, asistoval #17 Matěj Šmerda (4:2)
17:47 Šmerda poslal na Szemlu a ten krásnou střelou do víka dává gól.
16:44 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #11 Jan Drozd, asistoval #7 Erik Tomaško (3:2)
16:44 Tomaško crossovkou na Drozda a ten posílá za záda Svrčka.
15:25 Vizváry se z rohu dostal před bránu do krásné pozice, ale bohužel ho otravovali dva nebo dokonce tři hráči Liberce, tudíž ani nestihl vystřelit.
13:48 Karas si připisuje další zákrok.
13:15 Třetí lajna Vítkovic točí Liberec na jejich polovině.
11:08 Liberec teď tlačil na branku domácích, ale nepodařilo se jim míček protlačit až za záda Karase.
09:59 Liberec začal být po vyrovnání dravější. Tohle bude ještě zajímavý zápas.
08:43 GÓL FBC Liberec! 2:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #58 Petr Zeman, asistoval #8 Bartoloměj Smolka (2:2)
08:43 A máme tady hned dva góly Liberce a je vyrovnáno. Horák a Zeman vrátili Liberec zpět do hry.
08:39 GÓL FBC Liberec! 2:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #88 Jakub Horák, asistoval #21 Richard Mizera (2:1)
07:53 Liberec se snažil založit útok, ale Vítkovice byli dravější a míček jim sebrali.
06:50 Hráči Liberce jsou stále hodně aktivní.
05:58 Karas opět vynikající.
05:43 Slončík prověřil Svrčka, který byl úspěšnější.
04:25 Karas výborně podržel svůj tým a vychytal ne jednu dorážku.
03:10 Rucki se snaží něco vymyslet, ale hráči Liberce ho ani na minutku nenechají hrát.
02:19 Szemla střílí z první, bohužel ale příliš vysoko.
01:56 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #11 Jan Drozd, asistoval #34 Ondřej Pastorek (2:0)
01:56 Pastorek na Drozda, který se tentokrát nemýlil.
01:13 Peterek pěknou nahrávkou na Drozda, ten ale nezavěsil.
00:20 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #32 Jakub Vít, asistoval #81 Ondřej Balner (1:0)
00:20 A máme tady i úvodní gól v podání Vít - Balner.
00:01 Úvodní buly pro Vítkovice.
00:00 Dobrý den, Vítáme Vás u 15. kola CE ligy juniorů.