(Sláma)

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

FBC Česká Lípa - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 8:6
branky: 22. Petr Slánský, 23. Kryštof Loubek, 31. Kryštof Loubek, 37. Mikeš Motejzík, 40. Kryštof Loubek, 44. Ladislav Pekárek, 53. Adam Filip Hrdlička, 58. Petr Slánský - 16. Adam Sláma, 19. Filip Šimek, 30. Adam Sláma, 47. Ondřej Štefek, 54. Filip Kovářík, 59. Matyáš Borek; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - David Scholz; vyloučení: 2:3; využití: 2:2; diváků: 115; zásahy brankářů: Radek Dvořák 33 - David Švehlík 32; po třetinách: 0:2, 5:1, 3:3
60:00 Komentář domácích Bartošová Lenka (Trenér): Týmovost, srdce to jsme my. Když tohle dáme do zápasu tak získáváme body. Už v posledních zápasech jsme hrály dobře, ale dnes konečně máme i ty 3 body.  Klukům děkuji za super nasazení, skvělým divákům za nádhernou atmosféru.
60:00 Komentář hostů Vávra Tomáš (Vedoucí): Otřesný výkon. Gratuluji soupeři k výhře.
60:00 Střely ve 3. části: 17:14
58:38 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 8:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #53 Matyáš Borek, asistoval #73 Adam Sláma (8:6)
58:18 Chodov v šesti.
57:51 GÓL FBC Česká Lípa! 8:5
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #2 Petr Slánský bez asistence (8:5)
56:50 Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
56:50 Vyloučen hráč #44 Adam Filip Hrdlička družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře
56:00 Lípa rozehrává ve vlastním rohu.
54:20 Chodovský hráč nakopl pekárka.
53:19 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Filip Kovářík, asistoval #57 Ondřej Štefek (7:5)
52:10 Buly vyhrávají hosté.
52:06 GÓL FBC Česká Lípa! 7:4
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #44 Adam Filip Hrdlička, asistoval #23 Václav Drahoš (7:4)
50:18 Lípa rozehrává ve vlastním rohu.
48:02 Hosté v útoku.
46:29 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #57 Ondřej Štefek, asistoval #7 Vojtěch Procházka (6:4)
46:11 Dvořák skvěle.
45:10 Vyloučen hráč #10 Kryštof Loubek družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře
44:04 Slánský získává balon a posílá ho obráncům.
43:08 GÓL FBC Česká Lípa! 6:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek, asistoval #11 Mikeš Motejzík (6:3)
42:16 Hosté rozehrávají na půlce.
40:01 první buly třetí třetiny vyhrávají domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 12:10
39:40 GÓL FBC Česká Lípa! 5:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #10 Kryštof Loubek, asistoval #5 Ladislav Pekárek (5:3)
38:00 Lípa už točí další přesilovkou.
37:53 Vyloučen hráč #57 Ondřej Štefek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
36:25 GÓL FBC Česká Lípa! 4:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #11 Mikeš Motejzík, asistoval #5 Ladislav Pekárek (4:3)
36:25 Buly vyhrávají domácí.
34:06 Buly v rohu vyhrávají hosté.
32:25 Lípa v moha šancích.
30:08 Buly vyhrávají domácí.
30:07 GÓL FBC Česká Lípa! 3:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #10 Kryštof Loubek, asistoval #44 Adam Filip Hrdlička (3:3)
29:17 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #73 Adam Sláma, asistoval #16 Lukáš Hamerník (2:3)
29:01 Vyloučen hráč #89 Matěj Kulhavý družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
28:15 Chodov rozehrává v útočném rohu.
26:05 Lípa se žene do další akce.
24:16 Dvořák faulován.
22:20 GÓL FBC Česká Lípa! 2:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #10 Kryštof Loubek, asistoval #11 Mikeš Motejzík (2:2)
22:18 Krásná akce domácích.
21:24 GÓL FBC Česká Lípa! 1:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #2 Petr Slánský bez asistence (1:2)
20:01 První buly druhé třetiny vyhrávají domácí.
20:00 Střely v 1. části: 10:15
18:17 Lípa se dostává do útoku.
18:00 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #86 Filip Šimek, asistoval #28 Kryštof Šejnost (0:2)
16:05 Hosté rozehrávají ve vlastním rohu.
15:00 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
14:27 Doňar získává míček u mantinelu.
12:00 Výborný zákrok Dvořáka.
10:02 Lípa v šanci.
08:11 Lípa rozehrává ve vlastním rohu.
06:10 hrdlička získává míček a běží do útoku.
04:02 Hosté rozehrávají v útočném rohu.
03:31 Vyloučen hráč #25 Matěj Bezpalec družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře
02:24 Chodov rozehrává na půlce.
00:01 První buly vyhrávají domácí.