Theodor HUBER
    (Malý)

Video

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - Florbal Ústí 8:9p
branky: 4. Jakub Kocián, 4. Matěj Vrátný, 17. Vojtěch Murín, 34. Patrik Vykoupil, 42. Patrik Vykoupil, 43. Patrik Vykoupil, 47. Martin Tomek, 49. Patrik Vykoupil - 5. Martin Hrabánek, 7. Tadeáš Weber, 38. David Černý, 41. Aleš Vlach, 43. Štěpán Malý, 45. Aleš Vlach, 52. Aleš Vlach, 57. Martin Hrabánek, 64. Theodor Huber; rozhodčí: Tomáš Brus - Roman Sladký; vyloučení: 3 + Matěj Vrátný OS:1; využití: 0:1; diváků: 47; zásahy brankářů: David Hloušek 22 - Matěj Dobosz 31; po třetinách: 3:2, 1:1, 4:5, 0:1
65:00 Komentář domácích Gvuzd Vojtěch (Trenér): Na začátku jsme měli výborný vstup. Ke konci úvodní části přišel útlum. Druhá třetina výborná, ovšem jsme zase padli na efektivitě. Třetí třetina už byla komedie, které dopomohly dvě loutky bez kondice, bez zájmu a očividně s věšteckou koulí, která ale nefungovala. I přes prohru to bude pro nás pozitivní impulz. Zítra to zvládneme. Gratulace soupeři. Klukům patří veliké díky.
65:00 Komentář hostů Klíma Karel (Trenér): První dvě třetiny tragédie.Z naší strany to nemělo nic společného s celostátní soutěží.Pokud někteří hráči nezmění přístup k tréninku a zápasům, tak tu nemáme co dělat. Musím hráče ocenit za třetí třetinu, kdy to konečně mělo parametry týmového sportu. I když to na výsledku nevypadá, tak nás neskutečně podržel Matěj v bráně a i díky tomu se nám podařilo zápas vyhrát.Děkuji soupeři za napínavé utkání.
65:00 Střely v prodloužení: 0:2
65:00 Ukončení prodloužení
63:00 GÓL Florbal Ústí! 8:9
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #15 Theodor Huber, asistoval #66 Štěpán Malý (8:9)
63:00 Ústí rozhoduje v prodloužení. Huber se v rohu obtočil, dostal se před Hlouška a trefuje vrchní část brány.
62:20 Murín na polovině se snažil vystřelit z otočky, ale trefil bránícího Vlacha.
61:21 Tomek na středu zablokoval Hrabánka a získává míček pro Ostravu.
60:51 Hloušek zachraňuje Ostravu poté, co vychytal samostatný únik Webera!
60:01  Buly v prodloužení úspěšně pro Ústí.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Šedesát minut nám nerozhodlo, uvidíme prodloužení ve třech lidech na obou stranách.
60:00 Střely ve 3. části: 10:12
59:45 Vlach v poslední chvíli přizvedl pokus Punčocháře nad bránu Ústí.
59:15 Hruštinec se mohl stát slavným, ale zahodil velkou příležitost poté, co dostal krosem od Hubera, ale první jmenovaný přestřeluje domácí svatyni!
58:37 Dobosz úspěšný proti střele Vykoupila z vrcholu.
58:13 Vlach míjí levou tyč domácí svatyně! Zápas graduje!
57:30 Tomek utekl všem a běžel sám na Dobosze, domácí útočník zkoušel beckhendový blafák zakončený po zemi, ale Dobosz byl na zemi rychleji.
56:20 GÓL Florbal Ústí! 8:8
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #14 Martin Hrabánek z trestného střílení (8:8)
56:20 Drama pokračuje. Pro Ústí bylo nařízeno trestné střílení, ke kterému se postavil Martin Hrabánek, udělal si kličku do forhendu a prostřeluje Hlouška.
55:49 Vlachovi přeskočil míček čepel v momentě, kdy mohl hostující útočník uklízet míček do odkryté brány.
55:19 Dobosz chytá do rukou pokus Punčocháře.
54:56 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
54:56 Ostrava cítí, že se Ústí nadechuje k tlaku, tak vybírá oddechový čas, aby zastavila nápor Ústí.
54:38 Domácí hrají v plném počtu.
54:13 Chmelař se dostal k volnému míčku a odpaluje přes všechny čáry.
53:43 Vlach z vrcholu pouze vyprášil bloky Hodulíka.
52:38 Vyloučen hráč #34 Matěj Vrátný družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nesportovní chování
52:38 Vyloučen hráč #34 Matěj Vrátný družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - osobní trest
52:38 Vrátný řekl svůj názor od plic, což se rozhodčím nelíbílo a udělují osobní trest Vrátnému. Ústí má k dispozici dvouminutovou přesilovku.
51:50 GÓL Florbal Ústí! 8:7
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #29 Aleš Vlach, asistoval #31 Vojtěch Frolík (8:7)
51:50 Ústí opět dotahuje. Vlach se vytočil zpoza brány a zakončil do Hlouška, který střelu vyrazil jen před sebe, kde doběhnul znovu Vlach a napodruhé míček dostal do brány.
51:28 Huber se dostal do zakončení, ale ze své pozice míjí domácí bránu.
51:01 Vlach zablokoval střelu Zabrala.
49:56 Vrátný krosem hledal volného Murína na vzdálenější tyčce, ale přihrávka byla rychlejší než by Murín potřeboval.
49:28 Dobosz konečkama prstů vytahuje střelu Murína.
48:05 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 8:6
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Patrik Vykoupil, asistoval #65 Marek Zabral (8:6)
48:05 Vykoupil dneska čaruje. Zabral zleva na střed na Vykoupila, který střelou z první prostřeluje hostujícího brankáře.
46:55 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 7:6
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #92 Martin Tomek, asistoval #21 Jakub Kocián (7:6)
46:55 Ostrava opět jde do vedení! Kocián na pravém mantinelu našel Tomka, který střelou na vzdálenější tyčku prostřeluje Dobosze.
44:49 GÓL Florbal Ústí! 6:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #29 Aleš Vlach, asistoval #16 Tadeáš Weber (6:6)
44:49 Ústí opět vyrovnává! Weber našel na druhé tyčce Vlacha, který posunul míček za záda Hlouška.
42:57 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:5
42:57 Ostrava jde opět do vedení a drama pokračuje. Zabral našel Vykoupila, který se uvolnil stahovačkou a prostřeluje Dobosze.
42:33 GÓL Florbal Ústí! 5:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #66 Štěpán Malý, asistoval #15 Theodor Huber (5:5)
42:33 Máme opět vyrovnáno! Huber se na středu zbavil svého obránce a posunul na rozběhnutého Malého, který procedil míček za záda Hlouška.
41:27 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Patrik Vykoupil, asistoval #22 Adam Javorský (5:4)
41:27 Javorský prosprintoval hřiště středem a posunul doprava na Vykoupila, který střelou na vzdálenější tyč posílá Ostravu do vedení.
40:51 GÓL Florbal Ústí! 4:4
40:51 Neuvěřitelný fatál Ostravy v rozehrávce. Jeden z obránců domácích přihrál přímo na čepel Webera, který našel krosem Vlacha, který zakončoval do odkryté brány domácích.
40:04 Hned po buly se dostal Murín k zakončení a jen těsně přestřeluje bránu Ústí.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny pro Ostravu.
40:00 Střely ve 2. části: 14:6
39:56 Vlach v posledních vteřinách míjí domácí bránu.
39:31 Punčochář zastavil dlouhý lob na Černého, který by šel sám na Hlouška.
38:38 Kocián z velkého brankoviště míjí levý roh hostující brány.
37:26 GÓL Florbal Ústí! 4:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #37 David Černý, asistoval #50 Jan Tůma (4:3)
37:26 Tůma z rohu našel před bránou volného Černého, který propaluje Hlouška z bezprostřední blízkosti.
37:15 Dobosz fantasticky vychytal Vrátného, ke kterému se míček ještě dostal jednou, ale domácí útočník svůj pokus poslal nad bránu hostů!
36:46 Polák trefil pouze bránícího Hodulíka do nohou.
35:56 Ústí teď v tlaku, tentokrát zakončoval Hubka, ale minul levou tyč domácí brány.
35:25 Černý to zkoušel na přední tyčku, tam byl Hloušek připraven.
34:31 Kovář z hrušky šel do střely, byl zablokován Polákem.
33:06 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Patrik Vykoupil bez asistence (4:2)
33:06 Vykoupil to opět vzal na sebe a udělal dobře! Vykoupil proběhnul obranou Ústí jako nůž máslem a střelou dvacet nad "ledem" nedal Doboszovi šanci.
32:34 Kovář se vytáčel na středu a hnal se do zakončení, jeho pokus byl zastaven Hrabánkem.
31:48 Tůma se jako buldog probíjel po pravém křídle, ale čistě byl zastaven Žaludem.
30:59 Vlach od mantinelu razítkuje levou tyčku domácí svatyně.
29:51 Domácí hraje v plném počtu.
29:10 Krásná individuální akce Zabrala, který ve vlastním oslabení se dostal k ohrožení Dobosze, ten měl co dělat, aby zkrotil skákající míček před brankovou čárou.
28:38 Hloušek dokázal zkrotit plavající míček z čepele Webera.
27:51 Vyloučen hráč #22 Adam Javorský družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za držení
27:51 Javorský si přidržel svého soupeře, který šel do brejku a zastavil protiútok Ústí za cenu dvou minut.
27:15 Murín opět v obrovské šanci, tentokrát mířil na vzdálenější tyč, trefil připraveného Dobosze.
27:04 Ústí v plném počtu.
26:42 Murín po sérii odrazů trefuje horní tyčku hostující brány.
26:20 Tomek ze středu míjí levou tyč ústecké brány.
25:04 Vyloučen hráč #50 Jan Tůma družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře
25:04 Ostrava si taky vyzkouší přesilovou hru. Tůma na středu zastavil svého soupeře nedovoleně a půjde si odpykat dvě minuty.
24:53 Na druhé straně Hloušek konečkama prstů vyrazil pokus Malého, který mířil do vinklu.
24:25 Vykoupil vykoupal Hubera na polovině a běžel sám na Dobosze, ten byl připraven na jeho forhendovou kličku.
24:02 Dobosz vychytal pokus Zabrala do teploměru.
23:28 Javorský střílel doprostřed kasy, tam byl Dobosz připraven.
23:09 Hloušek ramenem vyráží pokus Vlacha!
22:10 Zaváhání v obraně musel hasit až Dobosz, který na poslední chvíli míček odkopnul před dobíhajícím Mičulkou.
21:09 Malý utekl a snažil se střílet mezi nohy Hlouška, ten nohy secvaknul k sobě a nedovolil si nechat dát "housle".
20:47 Žalud se snažil míček posunout po levé straně, ale Weber jeho pokus přizvedl.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny pro Ostravu.
20:00 Střely v 1. části: 15:11
19:47 Jankovský se dostal svou kličkou až před Hlouška, tam byl připraven Vykoupil, který přizvedl jeho pokus mimo bránu.
19:31 Huber se snažil prosadit z vrcholu, ale jeho pokus byl zablokován.
18:44 Skrytá střela Poláka končí v náruči Hlouška.
18:10 Dobosz nohama vyráží pokus Tomka.
16:55 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #82 Vojtěch Murín, asistoval #34 Matěj Vrátný (3:2)
16:55 Krásná branka domácích! Vrátný na středu posunul doprava na rozběhnutého Murína, který vymetá levý vinkl hostující brány.
16:16 Kovář se snažil zakončovat na přední tyč, tam Dobosz nacpal svoje tělo a zastavil míček před brankovou čárou.
15:54 Vrátný přestřeluje hostujcí svatyni od pravého mantinelu.
14:44 Tůma sám před Hlouškem, ale minul levou tyč domácí svatyně.
14:01 Dobosz se stačil přesunout a vyrazit střelu Vykoupila.
13:22 Vrátný se snažil překvapit hostujícího brankáře střelou na bližší tyč, ale domácí útočník míjí prostor mezi třemi tyčemi.
12:54 Dobosz vychytal přízemní střelu Murína.
12:20 Velmi aktivní Weber se snažil projít přes Mičulku, ale domácí obránce tenhle souboj vyhrál.
11:14 Dobosz se stačil přesunout a ukradnul míček před dobíhajícím Javorským.
10:35 Vykoupil na poslední chvíli vystřeluje kulatý nesmysl přes všechny čáry a zastavil útok Ústí.
10:00 Hloušek konečkama prstů vyráží tvrdou pumelici Jana Samuela Poláka.
09:02 Weber se snažil umotat Murína se Žaludem, ale hostující útočník si neporadil s dvounásobnou přesilou a Murín vyváží míček.
08:26 Hra se nám proměnila. Vidíme plno osobních soubojů, které jsou doprovázeny zvukovým doprovodem.
06:19 GÓL Florbal Ústí! 2:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Tadeáš Weber, asistoval #73 Ondřej Hubka (2:2)
06:19 Máme vyrovnáno a Ústí proměnuje přesilovou hru. Hubka našel na úrovni velkého brankoviště Webera, který s pomocí tyčky vyrovnává.
05:24 Vyloučen hráč #42 Jindřich Žalud družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
05:24 První přesilovka zápasu jde na konto hostům. Hrabánek se probíjel dopředu a Žalud musel tahat za záchranou brzdu v podání dvou minut.
04:18 GÓL Florbal Ústí! 2:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #14 Martin Hrabánek bez asistence (2:1)
04:18 Ústí snižuje na rozdíl jediné branky. Martin Hrabánek čistě vybojoval míček u levého mantinelu a střelou na vzdálenější tyčku snižuje z pohledu hostů.
03:16 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #34 Matěj Vrátný, asistoval #82 Vojtěch Murín (2:0)
03:16 Ostrava rychle odskakuje do dvoubrankového vedení. Rychlý protiútok dirigoval Murín, který našel na pravém mantinelu Vrátného, který se prosadil střelou na vzdálenější tyč.
03:04 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #21 Jakub Kocián, asistoval #39 Karel Mičulka (1:0)
03:04 Ostrava jde do vedení. Mičulka z rohu našel volného Kociána, který střelou nad rameno Dobosze posílá Ostravu do vedení.
02:27 Javorský ukázal skvělý backchecking, když se vrátil do obrany a zastavil čistě Mečíře, který běžel středem na Hlouška.
01:37 Hosté kombinují u své brány a čekají na pohyb útočníků, FBC čeká naopak na jejich rozehrávku, vidíme opatrný úvod z obou stran.
00:41 První šance utkání, Murín ztratil na středu, k volnému míčku se dostal Vlach, který byl sám před Hlouškem, ale domácí brankář jeho pokus vychytal.
00:01 Úvodní buly utkání patří Ústí.
00:00 Vážení diváci, krásné sobotní odpoledne. Vítáme Vás u sledování textového přenosu z 10.kola CE ligy juniorů mezi domácím týmem FBC ČPP Bystroň Group Ostrava a hostujícím týmem - Florbal Ústí.