• 60 59:00
    9:5
    (Duben)

Předvýběr.CZ Florbal MB - Florbal Ústí 9:5
branky: 9. Jáchym Eliáš, 28. Ondřej Duben, 38. Filip Bergman, 41. Ondřej Duben, 47. Ondřej Duben, 48. Filip Bergman, 56. Jakub Šourek, 57. Ondřej Duben, 60. Jáchym Eliáš - 2. Tadeáš Weber, 14. Marek Kadlec, 23. Tomislav Matějka, 24. Štěpán Malý, 27. Martin Hrabánek; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 73; zásahy brankářů: Tomáš Týc 14 - Matěj Dobosz 12; po třetinách: 1:2, 2:3, 6:0
60:00 Komentář hostů Stummer David (Trenér): Když budu mluvit slušně, tak jsme se normálně báli, že tady můžeme vyhrát. 30. minut od nás výbornej výkon, ale co se stalo pak je, jak z učebnice, toho jak začít bránit výsledek a příjít o dobře rozehraný zápas. Mrzí mě to, protože dneska ztracené 3 body. Zítra musíme navázat na prvních půlku zápasu a z druhé si vzít ponaučení. Díky za zápas.
60:00 Komentář domácích Feigl Tomáš (Trenér): Nevím jaký tým za nás hrál prvních 30 minut, ale ten náš to nebyl. My jsme se na hřišti objevili až když jsme byli po krk v hnoji. Cením si obratu v utkání. Tam jsme ukázali charakter, jaký tenhle tým má. Ale zažívat tohle každý zápas opravdu nechceme. Děkujeme Ústí za konfrontaci a divákům za atmosféru.
60:00 Střely ve 3. části: 8:7
59:00 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 9:5
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #16 Jáchym Eliáš, asistoval #31 Ondřej Duben (9:5)
58:28 Trčka sám na bránu, ale trefuje horní tyč.
56:57 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 8:5
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #31 Ondřej Duben bez asistence (8:5)
56:30 Timeout Florbal Ústí
55:50 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 7:5
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #33 Jakub Šourek, asistoval #11 Tomáš Týc (7:5)
55:50 Z půlky hřistě prudkou ranou Šourek navyšuje score pro domácí, asistenci si připisuje domácí golman.
55:40 Vlach dnes nemá dobrou mušku.
52:16 Matějka střela z půlky, Týc ve střehu.
50:01 Boleslav se postupně dostávájí do utočného pásma.
47:19 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 6:5
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #45 Filip Bergman, asistoval #33 Jakub Šourek (6:5)
47:04 Hosté přestávají držet své útočné tempo a Boleslav se dostává do šance.
46:35 Vyloučen hráč #16 Tadeáš Weber družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
46:13 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 5:5
44:30 Hosté nepřestávají tlačit domácí.
40:48 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 4:5
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #31 Ondřej Duben, asistoval #16 Jáchym Eliáš (4:5)
40:01 Úvodní buly 3. třetiny vyhrál tým domácích.
40:00 Střely ve 2. části: 6:6
37:33 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:5
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #45 Filip Bergman, asistoval #31 Ondřej Duben (3:5)
37:02 Duben krásnou přihrávkou nachází Bergmana, ten pálí do brankáře hostí.
36:45 Dobosz - úspěšná záchranná akce.
34:37 Domácí se stěží dostávají do šancí.
31:48 Suchan pálí do boční síťky Dobosze.
30:50 Ústí se lehce dostává před branku domácích, kde jsou často sami.
27:37 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:5
27:37 Boleslavi timeout prospěl. Duben přesnou střelou prostřeluje Dobosze.
26:57 Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB
26:57 GÓL Florbal Ústí! 1:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #14 Martin Hrabánek z trestného střílení (1:5)
23:13 GÓL Florbal Ústí! 1:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #66 Štěpán Malý, asistoval #73 Ondřej Hubka (1:4)
23:10 Přerušení hry kvůli otřesenému Týcovi.
22:22 GÓL Florbal Ústí! 1:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #9 Tomislav Matějka, asistoval #19 Ondřej Trčka (1:3)
21:21 Ústí neskutečně napadá, Boleslav pak dělá chyby.
20:01 Úvodní buly 2. třetiny vyhrál tým hostí.
20:00 Střely v 1. části: 5:6
19:40 Špatná domluva domácí obrany, umožnila Tůmovi a Vlachovi samostatnou akci na bránu, ale míjí.
17:21 Chroustovský sám na bránu, ale netrefil.
16:12 Kadlec zatlačil na Volovika a získal tím míček pro svůj tým.
13:01 GÓL Florbal Ústí! 1:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #88 Marek Kadlec, asistoval #66 Štěpán Malý (1:2)
13:01 Chybu Boleslavi hosté okamžitě přeměnují a dostávájí se tím do vedení.
11:40 Chyba domácí obrany umožnila týmu hostí zmocnit se míčku.
08:48 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #16 Jáchym Eliáš, asistoval #33 Jakub Šourek (1:1)
08:20 Hra se ale rychle mění a hráči týmu hostí předvedli nebezpečnou akci na Týce, ten je připraven.
07:40 Domácí na míčku, Dobosz předvádí krásné zákroky.
06:15 Vyloučen hráč #88 Marek Kadlec družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost
04:54 Oba brankáři musí být nesutále ve střehu.
01:54 GÓL Florbal Ústí! 0:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Tadeáš Weber, asistoval #39 Jan Samuel Polák (0:1)
01:54 Ústečtí využívají přesilové hry a přeměňují score pro svůj prospěch.
01:09 Vyloučen hráč #64 Ondřej Honc družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za špatné střídání
01:09 Boleslavští natěšení na hru, špatně vystřídali a máme tu první přesilovou hru.
00:01 Úvodní buly 1. třetiny vyhrál tým hostí.