• 24 23:33
    7:6
    (Hotová)

Sklo Bohemia Světlá n/S - Rudná Panthers Praha BLACK 7:6
branky: 7. Adéla Švorcová, 9. Soňa Jelínková, 12. Adéla Vydrová, 13. Eliška Hotová, 22. Nela Severová, 23. Nela Severová, 24. Adéla Vydrová - 1. Anna Vrbská, 7. Simona Luprichová, 9. Zdeňka Kubásková, 10. Eliška Šimáčková, 17. Anna Vrbská, 20. Eliška Šimáčková; rozhodčí: Jan Hejsler - Alice Krejčí; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Viktorie Čápová ? - Markéta Vejvodová ?; po třetinách: 3:4, 4:2
23:33 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 7:6
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #43 Adéla Vydrová, asistoval #24 Eliška Hotová (7:6)
22:55 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 6:6
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #17 Nela Severová, asistoval #43 Adéla Vydrová (6:6)
22:55 A máme opět vyrovnáno!
22:37 Timeout Rudná Panthers Praha BLACK
21:28 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 5:6
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #17 Nela Severová, asistoval #76 Eliška Karbašová (5:6)
21:28 Nedáš, dostaneš. Po promrhané šanci Kubáskové se na druhé straně prosadila Severová.
19:14 GÓL Rudná Panthers Praha BLACK! 4:6
Branku družstva Rudná Panthers Praha BLACK vstřelil #29 Eliška Šimáčková bez asistence (4:6)
16:07 Timeout Sklo Bohemia Světlá n/S
16:07 GÓL Rudná Panthers Praha BLACK! 4:5
Branku družstva Rudná Panthers Praha BLACK vstřelil #9 Anna Vrbská, asistoval #12 Zdeňka Kubásková (4:5)
15:28 Vyloučen hráč #43 Adéla Vydrová družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za opakované přestupky
12:42 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 4:4
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #24 Eliška Hotová, asistoval #31 Soňa Jelínková (4:4)
11:49 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 3:4
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #43 Adéla Vydrová bez asistence (3:4)
09:12 GÓL Rudná Panthers Praha BLACK! 2:4
Branku družstva Rudná Panthers Praha BLACK vstřelil #29 Eliška Šimáčková, asistoval #4 Simona Luprichová (2:4)
08:39 GÓL Rudná Panthers Praha BLACK! 2:3
Branku družstva Rudná Panthers Praha BLACK vstřelil #12 Zdeňka Kubásková, asistoval #9 Anna Vrbská (2:3)
08:08 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 2:2
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #31 Soňa Jelínková bez asistence (2:2)
06:44 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 1:2
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #55 Adéla Švorcová, asistoval #17 Nela Severová (1:2)
06:05 GÓL Rudná Panthers Praha BLACK! 0:2
Branku družstva Rudná Panthers Praha BLACK vstřelil #4 Simona Luprichová, asistoval #12 Zdeňka Kubásková (0:2)
00:42 GÓL Rudná Panthers Praha BLACK! 0:1
Branku družstva Rudná Panthers Praha BLACK vstřelil #9 Anna Vrbská, asistoval #4 Simona Luprichová (0:1)