25
  • 25 24:00
    Sparta

ACEMA Sparta Praha BLUE - Wizards DDM SO Praha 10 2:3
branky: 3. Šimon Kubálek, 19. Šimon Kubálek - 1. William Mathias Kuray, 7. Samuel Walter, 22. Šimon Jeřábek; rozhodčí: Matouš Terč - Albert Roučka; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matěj Medal ? - Jakub Brabec ?; po třetinách: 1:2, 1:1
26:00 Ukončení 2. části
25:59 Fanfáry znějí a konfety lítají, Wizards vítězí 3:2 a ovládájí dnešní koš! My vám děkujeme za vaši přízeň, přejeme krásný zbytek víkendu a podprahově vás zveme na sledování dnešního utkání Divize A, ve kterém se představí náš mužský A tým proti B týmu Chomutova. To bylo od nás vše. Zdraví vás Daniel Kronďák a David Bouda!
25:37 Poslední minutka probíhá a Wizards drží hru pod kontrolou.
24:00 Timeout ACEMA Sparta Praha BLUE
21:17 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #17 Šimon Jeřábek, asistoval #81 Adam Kuchař (2:3)
21:17 Další sporný faul od Sparty zůstal nepotrestán rozhodčími, ale Wizards si svou odplatu ukořistili sami. Jeřábek zvyšuje na 3:2.
20:57 Hra je v posledních minutách trochu zbrklá.
18:34 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 2:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #32 Šimon Kubálek, asistoval #88 Radim Lukeš (2:2)
18:34 Kuchař v samostatném úniku trefil pouze golmana, na druhé straně pak Doležal s Lukešem potrestali laxní obranu Wizards a vyrovnávají na 2:2.
17:45 Faul na Jarolíma na středu mohl být (dle našeho názoru) potrestán 2 minutami, rozhodčí se však k údivu mnoha diváků rozhodli nepísknout ani volný úder.
15:10 Oslabení Wizards ubránili a Neuvirth vzápětí vyzkoušel pozornost brankáře Sparty střelou z půlky.
13:01 Trenér Wizards Jaroslav Váňa si o pauze plnými doušky vychutnával ledový čaj z podniku Bageterie Boulevard. Doufejme, že si ho s chutí bude vítězně vychutnávat i po konci této části.
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
12:38 Vyloučen hráč #25 Denis Túry družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za bránění ve hře
12:38 Túry si půjde na dvě minuty odpočinout na trestnou lavici za bránění ve hře.
11:45 Sparťanský Kubálek před prázdnou bránou poslal asi z metru balon až skoro ke stropu.
11:13 Sparta rozehrála na úplně jiném místě, než měla, a vstřelila z toho gól. Situace se však bude opakovat na již správném místě. Trenéři Sparty jsou z této situace značně rozhořčeni.
09:20 Sparta si postupně vytváří šance, které však nemají úspěšný konec.
06:49 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #89 Samuel Walter, asistoval #77 Matěj Kubricht (1:2)
06:49 Walter poslal neskutečně přesnou střelu do šibenice a posílá svůj tým do vedení 2:1.
05:30 Wizards stále drží hru víceméně pod kontrolou. Kuchař s Kurayem předvedli další pěknou akci, která skončila na hrudi golmana Sparty.
02:58 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #32 Šimon Kubálek bez asistence (1:1)
02:58 Kuchař se vydal na výlet do obrany, kde špatně přenechal míček Zeinerovi, který byl následně obrán o míček, což vyústilo ve vyrovnávací branku.
02:00 Wizards zatím nepustili Spartu k ničemu závažnějšímu. Obrana šlape, jak má.
00:46 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 0:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #38 William Mathias Kuray, asistoval #81 Adam Kuchař (0:1)
00:46 Wizards otevírají gólový účet zápasu! Kuchař nahrál na mantinel Kurayovi a ten se nymýlil a posílá svůj tým do vedení.
00:01 Dovolte mi vás potřetí přivítat u zápasu našich starších žáků, kteří se ve velkém finále utkají se Spartou, která ve skupině dominovala. Povede se našim starším žákům ukončit dominanci Sparty? To se dozvíme již právě nyní.