(Kubec)
28
  • 28 27:11

TJ Stadion Nový Bor - FBC Česká Lípa blue 2:3
branky: 19. Jakub Horník, 25. Vojtěch Radoňský - 10. Adrian Radoňský, 16. Matěj Kubec, 26. Amálie Kafková; rozhodčí: Tomáš Novotný - Matěj Hájek; vyloučení: 1 + Richard Sebastian Palme 4:1; využití: 0:0; diváků: 67; zásahy brankářů: Eduard Vlček ? - Jakub Vyhnalík ?; po třetinách: 0:1, 1:1, 1:1
30:00 Ukončení 3. části
27:11 Trestné střílení družstva TJ Stadion Nový Bor neproměnil #13 Vojtěch Radoňský.
25:59 GÓL FBC Česká Lípa blue! 2:3
Branku družstva FBC Česká Lípa blue vstřelil #32 Amálie Kafková, asistoval #52 Matěj Kubec (2:3)
24:12 GÓL TJ Stadion Nový Bor! 2:2
Branku družstva TJ Stadion Nový Bor vstřelil #13 Vojtěch Radoňský, asistoval #15 Tobiáš Roh (2:2)
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Ukončení 2. části
18:39 GÓL TJ Stadion Nový Bor! 1:2
Branku družstva TJ Stadion Nový Bor vstřelil #18 Jakub Horník bez asistence (1:2)
15:50 GÓL FBC Česká Lípa blue! 0:2
Branku družstva FBC Česká Lípa blue vstřelil #52 Matěj Kubec, asistoval #32 Amálie Kafková (0:2)
11:30 Vyloučen hráč #24 Richard Sebastian Palme družstva TJ Stadion Nový Bor na 2+2 minuty za vysoká florbalka
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Ukončení 1. části
09:58 GÓL FBC Česká Lípa blue! 0:1
Branku družstva FBC Česká Lípa blue vstřelil #26 Adrian Radoňský, asistoval #78 Tobiáš Pechr (0:1)
06:18 Vyloučen hráč #23 Matěj Sitora družstva TJ Stadion Nový Bor na 2 minuty za špatné střídání
03:52 Vyloučen hráč #18 Jakub Flégl družstva FBC Česká Lípa blue na 2 minuty za bránění ve hře