(Šinfelt)
  • 29 28:44
    Roudnice

BK REAL ROUDNICE n/L - FbC Jazzmani Žatec 6:7
branky: 3. Matěj Kára, 7. Matěj Kára, 16. Marek Volák, 17. Matěj Kára, 18. Matěj Kára, 29. Tomáš Kučera - 3. Jindřich Botek, 18. Jan Vápeník, 20. Vilém Kyloušek, 23. Lukáš Bečan, 25. Kryštof Mynařík, 26. Vilém Kyloušek, 27. Jan Vápeník; rozhodčí: Matěj Kubík - Matyáš Dřevěný; vyloučení: 1 + Tobiáš Vosáhlo TDKU + 4:0; využití: 0:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Barbora Jílková ? - Petr Nedbal ?; po třetinách: 2:1, 3:2, 1:4
30:00 Ukončení 3. části
28:44 Timeout BK REAL ROUDNICE n/L
28:44 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 6:7
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #13 Tomáš Kučera, asistoval #96 Ondřej Šinfelt (6:7)
26:57 GÓL FbC Jazzmani Žatec! 5:7
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #18 Jan Vápeník bez asistence (5:7)
25:49 GÓL FbC Jazzmani Žatec! 5:6
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #69 Vilém Kyloušek, asistoval #18 Jan Vápeník (5:6)
24:54 GÓL FbC Jazzmani Žatec! 5:5
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #66 Kryštof Mynařík, asistoval #69 Vilém Kyloušek (5:5)
22:09 GÓL FbC Jazzmani Žatec! 5:4
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #30 Lukáš Bečan bez asistence (5:4)
22:09 Vyloučen hráč #7 Tobiáš Vosáhlo družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2+2 minuty za špatné střídání
22:09 Vyloučen hráč #7 Tobiáš Vosáhlo družstva BK REAL ROUDNICE n/L do konce utkání
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Ukončení 2. části
19:59 Vyloučen hráč #7 Tobiáš Vosáhlo družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání
19:22 GÓL FbC Jazzmani Žatec! 5:3
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #69 Vilém Kyloušek bez asistence (5:3)
17:45 GÓL FbC Jazzmani Žatec! 5:2
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #18 Jan Vápeník, asistoval #30 Lukáš Bečan (5:2)
17:03 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 5:1
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #11 Matěj Kára bez asistence (5:1)
16:32 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 4:1
15:16 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 3:1
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #17 Marek Volák bez asistence (3:1)
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Ukončení 1. části
06:51 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 2:1
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #11 Matěj Kára, asistoval #17 Marek Volák (2:1)
02:45 GÓL FbC Jazzmani Žatec! 1:1
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #57 Jindřich Botek bez asistence (1:1)
02:13 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 1:0
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #11 Matěj Kára, asistoval #13 Tomáš Kučera (1:0)