8:12
    Lukáš ZÍVAL
    (Pleva)

FBC Panthers Liberec - TJ Lokomotiva Louny 8:12
branky: 1. Pavol Soroka, 2. Jakub Šenberk, 3. Jakub Šenberk, 7. Jakub Šenberk, 36. Jakub Šenberk, 38. Pavol Soroka, 40. Jakub Šenberk, 42. Adam Kobera - 4. Lukáš Zíval, 8. Matouš Málek, 11. Lukáš Zíval, 15. Antonín Lukács, 17. Antonín Lukács, 25. Vít Kraj, 25. Daniel Fraško, 30. František Tuháček, 38. Vít Kraj, 41. Daniel Fraško, 43. Lukáš Zíval, 45. Lukáš Zíval; rozhodčí: Jakub Mauer - Ladislav Láska; vyloučení: 1 + Jakub Hozák OS:3; využití: 2:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Jan Abrt 19 - Jiří Horsica 33; po třetinách: 4:4, 0:4, 4:4
45:00 Střely ve 3. části: 15:9
44:41 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 8:12
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #14 Lukáš Zíval, asistoval #88 David Pleva (8:12)
42:55 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 8:11
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #14 Lukáš Zíval, asistoval #11 František Tuháček (8:11)
42:05 Domácí zkoušejí hru bez brankáře
41:58 Timeout TJ Lokomotiva Louny
41:58 GÓL FBC Panthers Liberec! 8:10
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #85 Adam Kobera, asistoval #33 Jakub Šenberk (8:10)
41:25 Vyloučen hráč #88 David Pleva družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za sekání
40:31 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 7:10
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #68 Daniel Fraško, asistoval #14 Lukáš Zíval (7:10)
40:10 Liberec tlačí!!!
39:03 GÓL FBC Panthers Liberec! 7:9
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #33 Jakub Šenberk, asistoval #23 Ondřej Vyšohlíd (7:9)
37:52 GÓL FBC Panthers Liberec! 6:9
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #12 Pavol Soroka, asistoval #22 Václav Vávra (6:9)
37:52 Domácí proměnují přesilovou hru a snižují na rozdíl tří branek.
37:26 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 5:9
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #19 Vít Kraj bez asistence (5:9)
37:26 Hosté ve svém oslabení zvyšují skóre na 5:9
37:19 Vyloučen hráč #68 Daniel Fraško družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za blokování florbalky
37:19 Liberec má přesilovou hru která je pro domácí velice duležitá.
35:42 GÓL FBC Panthers Liberec! 5:8
30:01 Jdeme do poslední části tohoto utkání. Kde hosté vedou nad domácím týmem o čtyří góly.
30:00 Střely ve 2. části: 12:10
29:30 Hosté zvyšují náskok 3 tři góly a skóre je tedy 4:8 pro Louny.
29:28 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 4:8
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #11 František Tuháček z trestného střílení (4:8)
28:00 Probíhá poslední dvě minuty 2. části
24:57 Timeout FBC Panthers Liberec
24:57 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 4:7
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #68 Daniel Fraško, asistoval #88 David Pleva (4:7)
24:45 Hosté zvyšují skóre na rozdíl dvou gólů.
24:43 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 4:6
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #19 Vít Kraj, asistoval #14 Lukáš Zíval (4:6)
22:39 Vyloučen hráč #14 Jakub Hozák družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nesportovní chování
22:39 Vyloučen hráč #14 Jakub Hozák družstva FBC Panthers Liberec - osobní trest
20:30 Liberec se snaží vyrovnat.
16:05 Hosté jdou do vedení!
16:02 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 4:5
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #69 Antonín Lukács, asistoval #11 František Tuháček (4:5)
15:01 Jdeme do 2. části!!
15:00 Střely v 1. části: 14:12
15:00 Po první části jsme mohli vidět rychlou a velice vyrovnanou část a po 15 minutách je skóre nerozhodně 4:4
14:09 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 4:4
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #69 Antonín Lukács, asistoval #29 Matouš Málek (4:4)
14:09 Hosté vyrovnavají a to ve svém oslabení.
13:15 Vyloučen hráč #15 Lukáš Hauf družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za sekání
10:45 Hosté trestají a snižují na rozdíl jednoho gólů!
10:44 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 4:3
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #14 Lukáš Zíval, asistoval #68 Daniel Fraško (4:3)
07:46 Hosté po rychlé rozehrávce snižují na 4:2
07:45 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 4:2
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #29 Matouš Málek, asistoval #68 Daniel Fraško (4:2)
06:46 Jakub Šenberk dáva po necelých 7 minutách hattrick a Liberec vede nad Louny 4:1
06:45 GÓL FBC Panthers Liberec! 4:1
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #33 Jakub Šenberk bez asistence (4:1)
03:44 Odražený míč od mantinelů a hosté snižují na rozdíl dvou gólů.
03:43 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 3:1
02:46 GÓL FBC Panthers Liberec! 3:0
02:46 Hezký únik domácích a zvyšují skóre na 3:0.
01:11 GÓL FBC Panthers Liberec! 2:0
01:11 Domácí zvyšují na rozdíl dvou gólů a to díky Jakuba Šenberka.
00:46 GÓL FBC Panthers Liberec! 1:0
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #12 Pavol Soroka bez asistence (1:0)
00:46 Domácím se start do zápasu podařil a vedou po trefě Pavla Soroky 1:0 nad Lounama.