• 45 44:29
    8:3
    (Šenberk)

FBC Panthers Liberec - FBC DDM Kati Kadaň 8:3
branky: 14. Ondřej Vyšohlíd, 16. Jakub Šenberk, 22. Adam Berta, 29. Jakub Šenberk, 34. Adam Kobera, 37. Adam Kobera, 42. Václav Vávra, 45. Ondřej Vyšohlíd - 38. Adam Zázvorka, 39. Dominik Kožnar, 42. Bořek Dundr; rozhodčí: Tomáš Novotný - Ondřej Bím; vyloučení: 4:2; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Jan Abrt 16 - Jan Šimko 13, Jan Koubek 3; po třetinách: 1:0, 3:0, 4:3
45:00 Střely ve 3. části: 8:7
44:29 GÓL FBC Panthers Liberec! 8:3
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #23 Ondřej Vyšohlíd, asistoval #33 Jakub Šenberk (8:3)
44:29 Vyloučen hráč #96 Vojtěch Mečíř družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nesportovní chování
42:46 Střídání brankáře. Nový brankář #10 Jan Koubek družstva FBC DDM Kati Kadaň
42:29 Vyloučen hráč #36 Jan Apolen družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nesportovní chování
42:29 Vyloučen hráč #41 Petr Šmíd družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nesportovní chování
41:57 GÓL FBC Panthers Liberec! 7:3
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #22 Václav Vávra bez asistence (7:3)
41:57 Václav Vávra, jak jinak, prokázal vytrvalecké schopnosti a po proběhnutí celého hřiště bravurně skóroval.
41:11 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 6:3
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #47 Bořek Dundr, asistoval #23 Daniel Tattermusch (6:3)
38:45 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 6:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #9 Dominik Kožnar, asistoval #11 Vít Jerie (6:2)
37:33 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 6:1
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #24 Adam Zázvorka bez asistence (6:1)
36:17 Timeout FBC DDM Kati Kadaň
36:17 GÓL FBC Panthers Liberec! 6:0
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #85 Adam Kobera, asistoval #22 Václav Vávra (6:0)
36:17 Koberova krasojízda pokračuje, další balón v síti panterského kápa.
33:53 GÓL FBC Panthers Liberec! 5:0
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #85 Adam Kobera, asistoval #14 Jakub Hozák (5:0)
33:53 Magická přihrávka Kuby Hozáka nachází prezidenta snajprů Adama Koberu a ten do odkryté brány suveréně zakončuje.
30:00 Střely ve 2. části: 8:6
29:33 Vyloučen hráč #96 Vojtěch Mečíř družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za bránění ve hře
28:05 GÓL FBC Panthers Liberec! 4:0
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #33 Jakub Šenberk, asistoval #23 Ondřej Vyšohlíd (4:0)
28:05 Po přesné nahrávce Vyšohlída předvádí Šenberk znovu svůj laser.
25:34 Adam Kobera ze samostatného úniku trefuje tyč. Následně mění hůl za kosu a seká soupeře.
21:52 GÓL FBC Panthers Liberec! 3:0
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #40 Adam Berta, asistoval #33 Jakub Šenberk (3:0)
21:52 Další bod pro Šenberka, jeho hůl kouzlí víc než ta Gandalfova. David Copperfield by se od něj mohl učit.
20:08 V panteří brance je postavena zeď jménem Ábrt.
19:01 Vyloučen hráč #36 Jan Apolen družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za špatné střídání
15:38 GÓL FBC Panthers Liberec! 2:0
15:38 BOMBA Jakuba Šenberka ze středu hřiště. Šelmy zvyšují vedení.
15:25 Jan "Žužu" Ábrt zázračně vytáhl ostrou střelu z první.
15:00 Střely v 1. části: 8:6
13:18 GÓL FBC Panthers Liberec! 1:0
13:18 Citovka Jakuba Šenberka nachází Ondru Vyšohlída a ten bekhendem po zemi zakončuje.
05:35 Vyloučen hráč #85 Adam Kobera družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za špatné střídání