• 39 38:26
    4:9
    (Duda)

1. FBC DDM Děčín IV - FBC Panthers Liberec 4:9
branky: 8. Richard Mašek, 11. Adam Zikmund, 17. Jakub Zvěřina, 39. Jakub Zvěřina - 7. Pavol Soroka, 16. Ondřej Vyšohlíd, 23. Adam Kobera, 26. Ondřej Vyšohlíd, 28. Adam Kobera, 30. Jakub Šenberk, 33. Pavol Soroka, 34. Adam Kobera, 36. Petr Šmíd; rozhodčí: Josef Heřmánek - Vojtěch Beránek; vyloučení: 2:1; využití: 1:2; diváků: 20; zásahy brankářů: Samuel Král 13 - Jan Abrt 19; po třetinách: 2:1, 1:5, 1:3
45:00 Střely ve 3. části: 6:7
40:58 CINK... ozvalo se po střele Vávry od pravého mantinelu.
38:29 Šmíd teď hokejově poslal nahravajícího Dudu k zemi. I přesto se mu ovšem nepodařilo zabránit gólu Děčína.
38:26 GÓL 1. FBC DDM Děčín IV! 4:9
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #27 Jakub Zvěřina, asistoval #77 Vojtěch Duda (4:9)
35:40 GÓL FBC Panthers Liberec! 3:9
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #41 Petr Šmíd, asistoval #25 Ondřej Vyšohlíd (3:9)
33:57 Situace na hřišti se přiostřila jak rajčatová omáčka od mojí maminky a rázem jsme tu měli využití přesilovky z hole Adama Kobery.
33:56 GÓL FBC Panthers Liberec! 3:8
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #85 Adam Kobera, asistoval #41 Petr Šmíd (3:8)
33:46 Vyloučen hráč #73 Adam Zikmund družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za hrubost
33:46 Vyloučen hráč #91 Richard Mašek družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za hrubost
32:40 Českodubský odchovanec Šenberk teď naservíroval dobíhajícímu Sorokovi míček do prázdné brány.
32:38 GÓL FBC Panthers Liberec! 3:7
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #12 Pavol Soroka, asistoval #39 Jakub Šenberk (3:7)
30:00 Střely ve 2. části: 8:10
29:01 GÓL FBC Panthers Liberec! 3:6
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #39 Jakub Šenberk, asistoval #12 Pavol Soroka (3:6)
28:25 Bára si zkušeně počkal na faul Kobery. "Nekecej a hraj" - ozývá se ze střídačky Panthers.
27:18 GÓL FBC Panthers Liberec! 3:5
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #85 Adam Kobera bez asistence (3:5)
25:40 Zatímco jsme přihlíželi souhře Vyšohlída s Vávrou, kterou zakončili gólem, Marek Pohunek nám na stolku vypráví o svých zážitcích při řízení.
25:28 GÓL FBC Panthers Liberec! 3:4
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #25 Ondřej Vyšohlíd, asistoval #22 Václav Vávra (3:4)
22:33 GÓL FBC Panthers Liberec! 3:3
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #85 Adam Kobera, asistoval #22 Václav Vávra (3:3)
20:38 Pavol Soroka - Pantherský Brad Marchand - znovu ukazuje svou nepříjemnou hru tělem. Rozhodčí jej zatím neocenili dvěma minutami.
16:54 GÓL 1. FBC DDM Děčín IV! 3:2
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #27 Jakub Zvěřina, asistoval #18 Ondřej Pšenička (3:2)
15:27 "Dvacet pět BEZ" zvolal důrazně diktující arbitr. Vyšohlíd nás informoval před zápasem, že má v plánu tahat všechno sám na sebe.
15:26 GÓL FBC Panthers Liberec! 2:2
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #25 Ondřej Vyšohlíd bez asistence (2:2)
15:00 Střely v 1. části: 9:5
13:40 Abrt po svém včerejším vydařeném zápase v divizi předvádí další fanatstické zákroky.
12:05 Král teď tak tak vychytal Šmídovu dobře mířenou střelu z půlky.
11:04 Vyšohlíd teď napadal Pšeničku a lítal u toho jak fretka.
10:25 GÓL 1. FBC DDM Děčín IV! 2:1
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #73 Adam Zikmund, asistoval #68 Luboš Novák (2:1)
07:56 Ondřej Vyšohlíd nám ukazoval přes stolek, jaký tam chtěl vyslat granát z půlky hřiště. Naštěstí pro Děčín tak neučinil.
07:30 GÓL 1. FBC DDM Děčín IV! 1:1
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #91 Richard Mašek, asistoval #77 Vojtěch Duda (1:1)
06:42 Šenby pyká za svůj kriminální prohřešek.
06:41 Vyloučen hráč #39 Jakub Šenberk družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za blokování florbalky
06:13 GÓL FBC Panthers Liberec! 0:1
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #12 Pavol Soroka, asistoval #17 Adam Petr (0:1)