2
  • 45 44:20

trest do konce utkání

Florbal Jirkov - SK BIVOJ LITVÍNOV 4:13
branky: 1. Matyáš Füleky, 9. František Straka, 14. Štěpán Zálešák, 37. Matyáš Füleky - 1. Lukáš Václavík, 7. Jan Jupa, 7. Matěj Hruštinec, 12. David Klíma, 26. Erik Kocur, 29. Lukáš Kyselka, 32. Jakub Daniel Larson, 36. Erik Kocur, 38. Lukáš Kyselka, 39. Lukáš Kyselka, 39. David Klíma, 41. Matěj Hruštinec, 42. Jakub Zeman; rozhodčí: Karel Hais - Tomáš Novák; vyloučení: 2:5 + Matěj Hruštinec 4 + OS + Matěj Hruštinec TDKU; využití: 0:1; diváků: 32; zásahy brankářů: Pavel Stříbrský 19 - Lukáš Vostárek 17; po třetinách: 3:4, 0:2, 1:7
45:00 Střely ve 3. části: 6:12
44:20 Vyloučen hráč #80 Matěj Hruštinec družstva SK BIVOJ LITVÍNOV do konce utkání
44:20 Vyloučen hráč #80 Matěj Hruštinec družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nesportovní chování
44:20 Vyloučen hráč #80 Matěj Hruštinec družstva SK BIVOJ LITVÍNOV - osobní trest
44:20 Vyloučen hráč #80 Matěj Hruštinec družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2+2 minuty za nesportovní chování
44:15 Trestné střílení družstva Florbal Jirkov neproměnil #27 Matyáš Füleky.
41:26 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 4:13
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #48 Jakub Zeman, asistoval #20 Erik Kocur (4:13)
40:41 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 4:12
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #80 Matěj Hruštinec, asistoval #20 Erik Kocur (4:12)
39:18 Vyloučen hráč #25 Jakub Daniel Larson družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
38:52 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 4:11
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #21 David Klíma, asistoval #78 Jan Jupa (4:11)
38:21 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 4:10
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #18 Lukáš Kyselka, asistoval #34 Lukáš Vostárek (4:10)
37:46 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 4:9
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #18 Lukáš Kyselka, asistoval #48 Jakub Zeman (4:9)
36:53 GÓL Florbal Jirkov! 4:8
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil #27 Matyáš Füleky, asistoval #77 Štěpán Zálešák (4:8)
35:47 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 3:8
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #20 Erik Kocur, asistoval #25 Jakub Daniel Larson (3:8)
31:04 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 3:7
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #25 Jakub Daniel Larson, asistoval #20 Erik Kocur (3:7)
30:00 Střely ve 2. části: 7:10
28:34 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 3:6
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #18 Lukáš Kyselka, asistoval #20 Erik Kocur (3:6)
27:05 Vyloučen hráč #28 Tomáš Lukáš družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
25:53 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 3:5
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #20 Erik Kocur, asistoval #78 Jan Jupa (3:5)
18:25 Vyloučen hráč #97 Jan Willheim družstva Florbal Jirkov na 2 minuty za sekání
17:39 Vyloučen hráč #80 Matěj Hruštinec družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
15:40 Vyloučen hráč #18 Lukáš Kyselka družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za zdržování hry
15:00 Střely v 1. části: 8:10
13:42 GÓL Florbal Jirkov! 3:4
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil #77 Štěpán Zálešák bez asistence (3:4)
11:08 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 2:4
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #21 David Klíma, asistoval #80 Matěj Hruštinec (2:4)
08:17 GÓL Florbal Jirkov! 2:3
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil #94 František Straka, asistoval #97 Jan Willheim (2:3)
06:55 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 1:3
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #80 Matěj Hruštinec, asistoval #48 Jakub Zeman (1:3)
06:12 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 1:2
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #78 Jan Jupa, asistoval #20 Erik Kocur (1:2)
05:24 Vyloučen hráč #94 František Straka družstva Florbal Jirkov na 2 minuty za sekání
00:52 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 1:1
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #2 Lukáš Václavík, asistoval #97 Michal Hájek (1:1)
00:35 GÓL Florbal Jirkov! 1:0