11:4
    Lukáš SLÁMA
    (Veselý)

FLORBAL JABLONEC B - TJ Sokol Koberovy B 11:4
branky: 1. Jiří Horn, 10. Martin Novák, 13. Lukáš Jarolímek, 16. Lukáš Jarolímek, 17. Jiří Horn, 21. Jiří Horn, 27. Jan Malinovský, 29. Martin Novák, 39. Jiří Horn, 42. Lukáš Jarolímek, 44. Lukáš Sláma - 24. Ondřej Macháček, 30. Michal Ježek, 35. Petr Frkala, 43. Petr Frkala; rozhodčí: Václav Váňa - Ladislav Láska; vyloučení: 2:2 + Leoš Kopáček TDKU + 4 + OS; využití: 1:0; zásahy brankářů: Tomáš Čermák ? - Matěj Hulík ?; po třetinách: 3:0, 5:2, 3:2
43:46 GÓL FLORBAL JABLONEC B ! 11:4
Branku družstva FLORBAL JABLONEC B vstřelil #28 Lukáš Sláma, asistoval #16 Lukáš Veselý (11:4)
42:46 GÓL TJ Sokol Koberovy B! 10:4
Branku družstva TJ Sokol Koberovy B vstřelil #8 Petr Frkala, asistoval #30 Tomáš Fabián (10:4)
41:06 GÓL FLORBAL JABLONEC B ! 10:3
Branku družstva FLORBAL JABLONEC B vstřelil #7 Lukáš Jarolímek bez asistence (10:3)
40:41 Trestné střílení družstva TJ Sokol Koberovy B neproměnil #49 Radek Lufinka.
38:41 GÓL FLORBAL JABLONEC B ! 9:3
Branku družstva FLORBAL JABLONEC B vstřelil #72 Jiří Horn, asistoval #11 Jan Havel (9:3)
35:11 Vyloučen hráč #8 Petr Frkala družstva TJ Sokol Koberovy B na 2 minuty za sekání
34:20 GÓL TJ Sokol Koberovy B! 8:3
Branku družstva TJ Sokol Koberovy B vstřelil #8 Petr Frkala, asistoval #12 Patrik Klust (8:3)
29:23 GÓL TJ Sokol Koberovy B! 8:2
Branku družstva TJ Sokol Koberovy B vstřelil #14 Michal Ježek, asistoval #93 Adam Buriánek (8:2)
28:44 GÓL FLORBAL JABLONEC B ! 8:1
Branku družstva FLORBAL JABLONEC B vstřelil #14 Martin Novák, asistoval #72 Jiří Horn (8:1)
26:11 GÓL FLORBAL JABLONEC B ! 7:1
Branku družstva FLORBAL JABLONEC B vstřelil #9 Jan Malinovský, asistoval #48 Jiří Kočíb (7:1)
23:51 GÓL TJ Sokol Koberovy B! 6:1
Branku družstva TJ Sokol Koberovy B vstřelil #29 Ondřej Macháček, asistoval #93 Adam Buriánek (6:1)
21:01 Vyloučen hráč #14 Martin Novák družstva FLORBAL JABLONEC B na 2 minuty za hrubost
20:03 GÓL FLORBAL JABLONEC B ! 6:0
Branku družstva FLORBAL JABLONEC B vstřelil #72 Jiří Horn, asistoval #16 Lukáš Veselý (6:0)
17:19 Vyloučen hráč #97 Michal Král družstva FLORBAL JABLONEC B na 2 minuty za nedovolené vrážení
17:19 Vyloučen hráč #26 Leoš Kopáček družstva TJ Sokol Koberovy B - osobní trest
17:19 Vyloučen hráč #26 Leoš Kopáček družstva TJ Sokol Koberovy B na 2+2 minuty za nesportovní chování
17:19 Vyloučen hráč #26 Leoš Kopáček družstva TJ Sokol Koberovy B do konce utkání
17:19 Vyloučen hráč #26 Leoš Kopáček družstva TJ Sokol Koberovy B na 2 minuty za nesportovní chování
16:23 GÓL FLORBAL JABLONEC B ! 5:0
Branku družstva FLORBAL JABLONEC B vstřelil #72 Jiří Horn, asistoval #9 Jan Malinovský (5:0)
15:10 GÓL FLORBAL JABLONEC B ! 4:0
Branku družstva FLORBAL JABLONEC B vstřelil #7 Lukáš Jarolímek, asistoval #48 Jiří Kočíb (4:0)
12:53 GÓL FLORBAL JABLONEC B ! 3:0
Branku družstva FLORBAL JABLONEC B vstřelil #7 Lukáš Jarolímek, asistoval #8 Tomáš Thér (3:0)
09:37 GÓL FLORBAL JABLONEC B ! 2:0
00:52 GÓL FLORBAL JABLONEC B ! 1:0
Branku družstva FLORBAL JABLONEC B vstřelil #72 Jiří Horn bez asistence (1:0)