4:3
    Jaroslav LINHART
    (Pleštil)

Vlci SFbK Frýdlant - TJ Sokol Koberovy B 4:3
branky: 14. Tadeáš Hradil, 28. Tadeáš Hradil, 45. Pavel Brabec, 45. Jaroslav Linhart - 27. Patrik Klust, 40. Michal Ježek, 41. Leoš Kopáček; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Michal Reczai; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Martin Götz 15 - Jan Trejbal 17; po třetinách: 1:0, 1:1, 2:2
45:00 Střely ve 3. části: 7:6
44:16 GÓL Vlci SFbK Frýdlant! 4:3
Branku družstva Vlci SFbK Frýdlant vstřelil #16 Jaroslav Linhart, asistoval #82 Milan Pleštil (4:3)
44:00 GÓL Vlci SFbK Frýdlant! 3:3
Branku družstva Vlci SFbK Frýdlant vstřelil #94 Pavel Brabec, asistoval #9 Antonín Nosek (3:3)
43:34 Vyloučen hráč #9 Martin Král družstva TJ Sokol Koberovy B na 2 minuty za hrubost
43:22 Doposud relativně poklidná hra se mění o boj život... nebo spíš o body.
41:42 Vyloučen hráč #8 Petr Frkala družstva TJ Sokol Koberovy B na 2 minuty za sekání
40:02 GÓL TJ Sokol Koberovy B! 2:3
Branku družstva TJ Sokol Koberovy B vstřelil #26 Leoš Kopáček z trestného střílení (2:3)
39:38 GÓL TJ Sokol Koberovy B! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Koberovy B vstřelil #14 Michal Ježek, asistoval #9 Martin Král (2:2)
39:38 Jéža bomba k tyčce... golman neměl nárok
36:33 Snad to Martin rozdejchá...
36:32 Nyní jsme mohli naživo vidět strom a lá Radko Gudas s bonusovým vyražením dechu
36:30 trejbič fantasticky likviduje samostatný únik
30:02 Pomyslná 3. asistence tedy pro blondýnku na tribuně. Gratulujeme
30:01 Ze zákulisí: Za druhým gólem hostů, stojí blondýnka na tribuně, od které trejbič nestihl odlepit oči.
30:00 Střely ve 2. části: 7:6
29:34 Vyloučen hráč #10 Václav Hartl družstva TJ Sokol Koberovy B na 2 minuty za sekání
27:09 GÓL Vlci SFbK Frýdlant! 2:1
Branku družstva Vlci SFbK Frýdlant vstřelil #15 Tadeáš Hradil bez asistence (2:1)
27:09 Tak tohle je krutá rána pro domácí, po vydřeném gólu, hned inkasují.
26:28 GÓL TJ Sokol Koberovy B! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Koberovy B vstřelil #12 Patrik Klust, asistoval #8 Petr Frkala (1:1)
22:33 Válec v přesilovce, ale gól nikde.
21:31 Vyloučen hráč #17 Vojtěch Roubal družstva Vlci SFbK Frýdlant na 2 minuty za blokování florbalky
19:55 Domácí neproměnili únik 2 na skoro nikoho...
16:53 Uvidíme co tento urostlí mladík s přednostmi v driblinku s balónkem předvede.
16:52 Domácí hráč s číslem 57, supertalent Vancl, dnes v hledáčku skautů Tatranky Střešovice.
15:01 A jedeme dál...
15:00 Střely v 1. části: 7:6
14:59 Konec, jdu na párek.
13:19 GÓL Vlci SFbK Frýdlant! 1:0
Branku družstva Vlci SFbK Frýdlant vstřelil #15 Tadeáš Hradil, asistoval #2 Martin Götz (1:0)
11:10 Je vidět, že hráči hostí nebyli včera na diskotéce... hlasivky jim jedou na 120 decibellů teda na plný koule.
06:32 Krásná krosová přihrávka Srbajze milimetrově na hůl Jéži do voleje... zvoní tyč!
04:52 Ze hry mají zatím víc domácí.
00:01 Už nám to tu lítá!