• 45 44:13
    12:5
    (Vyhlídko)

SC Podještědí Český Dub - T.K.S. SCC SEMILY 12:5
branky: 14. Jakub Švarc, 24. Petr Jareš, 28. Jaroslav Šámal, 28. Jaroslav Šámal, 32. Petr Jareš, 34. Petr Smrkovský, 35. Petr Smrkovský, 37. Štěpán Rychtera, 40. Michal Třešňák, 42. Petr Jareš, 43. Petr Smrkovský, 44. Petr Smrkovský - 11. Hoang An Tran, 38. Štěpán Vyhlídko, 42. Jiří Havrda, 44. Hoang An Tran, 45. Lukáš Vyhlídko; rozhodčí: Petr Dunaj - Tomáš Braum; vyloučení: 1:1 + Jiří Havrda 4; využití: 2:0; zásahy brankářů: Vladimír Glaser -5 - Šimon Heřman -12; po třetinách: 1:1, 3:0, 8:4
44:13 GÓL T.K.S. SCC SEMILY! 12:5
Branku družstva T.K.S. SCC SEMILY vstřelil #11 Lukáš Vyhlídko, asistoval #17 Štěpán Vyhlídko (12:5)
43:55 GÓL SC Podještědí Český Dub! 12:4
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #58 Petr Smrkovský, asistoval #11 Jakub Švarc (12:4)
43:13 GÓL T.K.S. SCC SEMILY! 11:4
Branku družstva T.K.S. SCC SEMILY vstřelil #22 Hoang An Tran, asistoval #8 Matěj Zeman (11:4)
42:10 GÓL SC Podještědí Český Dub! 11:3
41:13 GÓL T.K.S. SCC SEMILY! 10:3
Branku družstva T.K.S. SCC SEMILY vstřelil #88 Jiří Havrda bez asistence (10:3)
41:09 GÓL SC Podještědí Český Dub! 10:2
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #99 Petr Jareš bez asistence (10:2)
39:48 GÓL SC Podještědí Český Dub! 9:2
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #4 Michal Třešňák, asistoval #11 Jakub Švarc (9:2)
37:45 GÓL T.K.S. SCC SEMILY! 8:2
Branku družstva T.K.S. SCC SEMILY vstřelil #17 Štěpán Vyhlídko, asistoval #88 Jiří Havrda (8:2)
36:12 GÓL SC Podještědí Český Dub! 8:1
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #15 Štěpán Rychtera, asistoval #17 Petr Bartoň (8:1)
34:24 GÓL SC Podještědí Český Dub! 7:1
33:02 GÓL SC Podještědí Český Dub! 6:1
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #58 Petr Smrkovský, asistoval #4 Michal Třešňák (6:1)
31:33 GÓL SC Podještědí Český Dub! 5:1
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #99 Petr Jareš, asistoval #5 Jaroslav Šámal (5:1)
27:55 GÓL SC Podještědí Český Dub! 4:1
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #5 Jaroslav Šámal bez asistence (4:1)
27:55 Šámal si dal asi střeleckou polévku. Slepencem odskakuje Dub na rozdíl 3 gólů.
27:38 GÓL SC Podještědí Český Dub! 3:1
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #5 Jaroslav Šámal, asistoval #11 Jakub Švarc (3:1)
26:16 Vyloučen hráč #11 Lukáš Vyhlídko družstva T.K.S. SCC SEMILY na 2 minuty za sekání
26:16 Přesilovka pro domácí. Vyhlídko neopatřně manipuloval s holí a rozhodčí trestají.
23:12 GÓL SC Podještědí Český Dub! 2:1
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #99 Petr Jareš, asistoval #17 Petr Bartoň (2:1)
23:12 Dorážku umí i domácí. Jareš se nejrychleji zorientoval a uklidil míček za záda Heřmana.
22:40 Třešňák připravil Smrkovskému gólovou nabídku. Ten jí ale odmítl a poslal míček do zdi.
14:59 Vyrovnaná první třetina a gólů pomálu. Tak asi k první třetině.
13:03 GÓL SC Podještědí Český Dub! 1:1
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #11 Jakub Švarc, asistoval #4 Michal Třešňák (1:1)
13:03 Stará známá dvojka Švarc-Třešňák využívají přesilovku.
11:58 Vyloučen hráč #88 Jiří Havrda družstva T.K.S. SCC SEMILY na 2+2 minuty za hrubost
11:58 Semily tvrdí muziku. Havrda šel do souboje nevybíravým způsobem a rozhodčí to oceňují vyšším trestem.
10:16 GÓL T.K.S. SCC SEMILY! 0:1
Branku družstva T.K.S. SCC SEMILY vstřelil #22 Hoang An Tran, asistoval #11 Lukáš Vyhlídko (0:1)
10:16 Semily otevírají gólový účet tohoto zápasu dorážkou do prázdné branky.
09:45 Švarc si položil Heřmana na zem, ale trefuje ho do masky.
08:28 Prázdá branka, skákající míček ale Třešňák míček netrefil.
06:49 Semilští početní výhodu jednoho muže navíc nevyužili a skóre tedy stále O:O
04:49 Vyloučen hráč #3 Pavel Dostál družstva SC Podještědí Český Dub na 2 minuty za špatné střídání
04:49 Domácí si nepohlídali střídání a dvojici sudích to neuniklo.
04:20 Mužák prověřil přízemní střelou postřeh gólmana Semil. Ten byl připraven.
02:40 Utkání začalo opatrně.
00:01 A začíná hlavní zápas dnešního turnaje. Oba týmy mají v noháh už dvě utkání a uvidíme, jak se vypořádají s tímto extra zápasem.