2
    Vojtěch BROŽ
    nedovolená vzdálenost

SC Podještědí Český Dub - USK Slavia Liberec 9:5
branky: 11. Jakub Švarc, 13. Petr Bartoň, 18. Jaroslav Šámal, 23. Michal Třešňák, 35. Jakub Švarc, 36. Michal Třešňák, 39. Tomáš Eichler, 40. Petr Bartoň, 41. Petr Jareš - 8. Adam Firman, 14. Adam Firman, 31. Jakub Češka, 31. Matyáš Mareš, 40. Dominik Šonský; rozhodčí: Petr Dunaj - Tomáš Braum; vyloučení: 1:4; využití: 1:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Lukáš Němeček -5 - František Kremlička ?; po třetinách: 2:2, 2:0, 5:3
44:44 Vyloučen hráč #20 Vojtěch Brož družstva USK Slavia Liberec na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
44:42 Vyloučen hráč #8 Ladislav Michalec družstva USK Slavia Liberec na 2 minuty za sekání
44:42 Vyloučen hráč #8 Ladislav Michalec družstva USK Slavia Liberec na 2 minuty za vysoká florbalka
41:10 Slavie nesložila zbraně a zase hrozí.
40:31 GÓL SC Podještědí Český Dub! 9:5
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #99 Petr Jareš, asistoval #5 Jaroslav Šámal (9:5)
40:31 Jareš ale dává svému týmu znovu náskok o 4 góly přesnou střelou k levé tyči.
39:53 GÓL USK Slavia Liberec! 8:5
Branku družstva USK Slavia Liberec vstřelil #66 Dominik Šonský, asistoval #33 Jakub Češka (8:5)
39:53 Skvělý taktický tah Slavie. Po time-outu přesně předvedli, co si řekli a dramatizují utkání.
39:28 Timeout USK Slavia Liberec
39:28 GÓL SC Podještědí Český Dub! 8:4
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #17 Petr Bartoň, asistoval #15 Štěpán Rychtera (8:4)
39:28 Dub ale nenechává nic náhodě a Eichler od půlky dává přesně trefuje. Bartoň napodobuje.
38:41 GÓL SC Podještědí Český Dub! 7:4
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #2 Tomáš Eichler, asistoval #58 Petr Smrkovský (7:4)
37:50 Slavie začíná tlačit a praktikuje vysoký presink.
35:31 GÓL SC Podještědí Český Dub! 6:4
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #4 Michal Třešňák, asistoval #11 Jakub Švarc (6:4)
35:31 Duo Yamaha podruhé. Jak jsme ale viděli, tohle vedení ještě nic neznamená.
34:31 GÓL SC Podještědí Český Dub! 5:4
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #11 Jakub Švarc, asistoval #58 Petr Smrkovský (5:4)
34:31 A gól Švarce. Dub jde do vedení. Odpoví USK?
34:25 Dub profesorsky kombinuje na útočné půlce. Zatím to ale k ničemu nevedlo...
32:06 Timeout SC Podještědí Český Dub
30:58 GÓL USK Slavia Liberec! 4:4
Branku družstva USK Slavia Liberec vstřelil #7 Matyáš Mareš bez asistence (4:4)
30:58 DRAMA! Hráči USK hned v první minutě srovnávají. Češka odražený balónek procedil pod gólmanem a Mareš druhý gólem dílo dokončil.
30:30 GÓL USK Slavia Liberec! 4:3
Branku družstva USK Slavia Liberec vstřelil #33 Jakub Češka, asistoval #20 Vojtěch Brož (4:3)
29:59 Dub si druhou třetinu pohlídal a Liberec skoro k ničemu nepustil. Rozdíl mezi celky ale není tak veliký, aby Slavie nemohla vyhrát...
28:20 Za Němečkem zvoní tyč!
26:20 Švarc geniálně poslal loptu před branku, ale Eichler pouze trefuje gólmana.
24:32 Slavie svoji přesilovku nevyužila. Chtělo by to na tréninku trochu potrénovat tyto situace.
22:32 Vyloučen hráč #89 Pavel Mužák družstva SC Podještědí Český Dub na 2 minuty za sekání
22:32 Mužák si nepohlídal svojí hůl a je potrestán.
22:01 GÓL SC Podještědí Český Dub! 4:2
22:01 Duo Yamaha Švarc-Třešňák ukázali svoji sílu. Švarc poslal přesnou nahrávku a Třešňák přesně vystřelil na vzdálenější tyč.
17:30 GÓL SC Podještědí Český Dub! 3:2
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #5 Jaroslav Šámal, asistoval #89 Pavel Mužák (3:2)
17:30 A vyplatilo se. Šámal přesně trefuje.
16:10 Druhá třetina začala více v klidu, než první. Dub se snaží držet kuličku a s rozvahou kombinovat. Slavie čeká na brejky.
14:59 Vyrovnaná první třetina, pro některé nečekaně.
13:25 GÓL USK Slavia Liberec! 2:2
Branku družstva USK Slavia Liberec vstřelil #6 Adam Firman, asistoval #4 Lukáš Bukovjan (2:2)
13:25 Firman je dnes při chuti. Míček se sice otřel o stehno gólmana, ale do sítě doputoval.
12:04 GÓL SC Podještědí Český Dub! 2:1
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #17 Petr Bartoň bez asistence (2:1)
12:04 Dub vede! při odloženém utkání se z výběhu trefuje Bartoň.
10:45 GÓL SC Podještědí Český Dub! 1:1
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #11 Jakub Švarc, asistoval #17 Petr Bartoň (1:1)
10:45 Zajímavost ze světa florbalu: Toto je první utkání Slavie této sezóny, ve kterém vstřelila první gól. Fakt je potvrzen kronikářem USK Lukášem Bukovjanem při jeho trestu.
10:45 Jakub Švarc natáhl a vyslal přesnou střelu k levé tyči. Srovnáno.
10:27 Vyloučen hráč #4 Lukáš Bukovjan družstva USK Slavia Liberec na 2 minuty za sekání
07:05 GÓL USK Slavia Liberec! 0:1
Branku družstva USK Slavia Liberec vstřelil #6 Adam Firman, asistoval #8 Ladislav Michalec (0:1)
07:05 Smolný gól pro Dub, šťastný pro Slavii. Míček propadnul gólmanovi mezi rukou a tělem a Firman se rychle zorientoval a dorazil ho do branky.
06:50 Smrkovský trefuje Břevnov!
06:40 Tak zatím to ale na nějakou divokou přestřelku, jak jsem predikoval, nevypadá. Střelci na obou strnách trefují spíše zeď než branku.
01:10 Hra začíná ve vysokém tempu.
00:01 A začíná utkání ve kterém dle statistik můžeme očekávat gólové hody.