7:8
    Ondřej HRDLIČKA
    (Fürstl)

FbC Jazzmani Žatec - TJ Lokomotiva Louny 7:8
branky: 5. Ondřej Kuvík, 6. Harry Minařík, 10. Ondřej Kuvík, 14. Harry Minařík, 22. Ondřej Vít, 39. Matěj Hanuš, 44. Jiří Kolář - 9. Pavel Bezrouk, 10. Marek Smištík, 18. Aleš Linka, 36. Michal Fürstl, 38. Jan Zrnečko, 42. Michal Fürstl, 45. Martin Čonka, 45. Ondřej Hrdlička; rozhodčí: Petr Neumaier - Jiří Moravec; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Pavel Sarič ? - Tomáš Gieszmann ?; po třetinách: 4:2, 1:1, 2:5
45:00 Střely ve 3. části: 8:7
44:43 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 7:8
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #71 Ondřej Hrdlička, asistoval #14 Michal Fürstl (7:8)
44:43 NEUVĚŘITELNÉ!!
44:03 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 7:7
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #8 Martin Čonka, asistoval #12 Aleš Linka (7:7)
43:26 Timeout FbC Jazzmani Žatec
43:26 GÓL FbC Jazzmani Žatec! 7:6
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #13 Jiří Kolář, asistoval #99 Harry Minařík (7:6)
43:26 Žatec asi bude betonovat.
43:00 Poslední 2 minuty zápasu.
41:48 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 6:6
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #14 Michal Fürstl, asistoval #22 Pavel Bezrouk (6:6)
38:12 GÓL FbC Jazzmani Žatec! 6:5
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #2 Matěj Hanuš, asistoval #29 Pavel Sarič (6:5)
37:40 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 5:5
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #3 Jan Zrnečko, asistoval #45 Marek Smištík (5:5)
36:20 Louny můžou ještě dorovnat, tak uvidíme jestli využijou zbývajícího času.
35:33 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 5:4
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #14 Michal Fürstl, asistoval #8 Martin Čonka (5:4)
33:01 Vyloučen hráč #8 Martin Čonka družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:00 "Líbí se mu jak hrajou Louny a zároveň jak se Žatec snaží, takže se mu líbí oba dva týmy" říká další fanoušek který se dnes dostavil na zápas. (poznámka: docházý nám fanoušci). Tak už se těšíme na třetí třetinu.
30:00 Střely ve 2. části: 8:12
23:00 Louny se nervujou, ale to jim v zápase moc nepomůže.
22:20 Vyrovnaný výkonostně, ne na skóre.
21:37 Stále vyrovnaný zápas, uvidíme jestli se něco změní.
21:23 GÓL FbC Jazzmani Žatec! 5:3
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #7 Ondřej Vít, asistoval #14 David Milyan (5:3)
17:51 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 4:3
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #12 Aleš Linka, asistoval #8 Martin Čonka (4:3)
17:19 nic moc se neděje, furt stejná hra nahoru a dolu pořád dokola.
15:00 Názor fanouška: Nic!!! jen pokrčil rameny a pohrdal mou otázkou. Tak jdeme na 2. třetinu.
15:00 Střely v 1. části: 7:8
13:31 GÓL FbC Jazzmani Žatec! 4:2
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #99 Harry Minařík, asistoval #7 Ondřej Vít (4:2)
12:51 Louny se nedokážou protlačit před bránu a ztrácí balon.
10:58 Nebezpečná standartka pro Louny ale Žatec neproměnuje.
10:30 Louny ale zase napadají a jsou více agresivní.
09:34 Ale srovnaný stav se dlouho neudržel.
09:33 GÓL FbC Jazzmani Žatec! 3:2
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #4 Ondřej Kuvík, asistoval #14 David Milyan (3:2)
09:05 Teď se teda více vyplatilo napadání a Louny dorovnávají.
09:02 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 2:2
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #45 Marek Smištík, asistoval #22 Pavel Bezrouk (2:2)
08:46 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 2:1
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #22 Pavel Bezrouk, asistoval #99 Martin Ženíšek (2:1)
07:57 Je tu spoustu rychlích protiútoků, ale zatím je úspěšnější Žatec
05:40 GÓL FbC Jazzmani Žatec! 2:0
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #99 Harry Minařík, asistoval #66 Adam Brunclík (2:0)
05:00 Louny lépe napadají, ale Žatec lépe útočí.
04:41 GÓL FbC Jazzmani Žatec! 1:0
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #4 Ondřej Kuvík, asistoval #7 Ondřej Vít (1:0)
04:00 Máme tu 4minuty zápasu a stále se nic neděje.
00:00 Vítá vás u zápasu Zálešák a Smýkal, tak bez zdržovaní jdeme na to.