0

0

0.

FA Č. Budějovice B - Banes Florbal Soběslav 5:4pn
branky: 15. Adéla Hlaďová, 29. Lada Tancerová, 34. Zuzana Nevařilová, 43. Viktorie Váňová, N Lada Tancerová - 11. Adéla Kubátová, 15. Terezie Jireková, 24. Markéta Kabešová, 37. Andrea Dostálová; rozhodčí: Radek Chýna - Lenka Morová; vyloučení: 3:3; využití: 0:1; zásahy brankářů: Nikola Kozáková ? - Tereza Boháčová ?; po třetinách: 1:2, 1:1, 2:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva Banes Florbal Soběslav hráč #9 Lucie Vacková , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Banes Florbal Soběslav hráč #22 Adéla Kubátová , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Banes Florbal Soběslav hráč #5 Veronika Šraierová , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FA Č. Budějovice B hráč #5 Adéla Hlaďová , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FA Č. Budějovice B hráč #12 Lada Tancerová a vstřelil rozhodující gól (5:4).
1 Nájezd na branku provedl z družstva FA Č. Budějovice B hráč #21 Zuzana Nevařilová , ale gól nevstřelil.
Zahájena trestná střílení
42:41 GÓL FA Č. Budějovice B! 4:4
Branku družstva FA Č. Budějovice B vstřelil #4 Viktorie Váňová, asistoval #20 Eva Němcová (4:4)
40:39 Timeout FA Č. Budějovice B
40:39 Vyloučen hráč #13 Markéta Kabešová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
39:56 Timeout Banes Florbal Soběslav
36:00 GÓL Banes Florbal Soběslav! 3:4
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #6 Andrea Dostálová, asistoval #44 Amálie Šťastná (3:4)
35:25 Vyloučen hráč #20 Eva Němcová družstva FA Č. Budějovice B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
35:22 Vyloučen hráč #22 Adéla Kubátová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
33:55 Trestné střílení družstva Banes Florbal Soběslav neproměnil #13 Markéta Kabešová.
33:36 GÓL FA Č. Budějovice B! 3:3
Branku družstva FA Č. Budějovice B vstřelil #21 Zuzana Nevařilová, asistoval #5 Adéla Hlaďová (3:3)
29:58 Vyloučen hráč #24 Denisa Jireková družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
28:58 GÓL FA Č. Budějovice B! 2:3
Branku družstva FA Č. Budějovice B vstřelil #12 Lada Tancerová, asistoval #5 Adéla Hlaďová (2:3)
23:14 GÓL Banes Florbal Soběslav! 1:3
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #13 Markéta Kabešová bez asistence (1:3)
23:02 Vyloučen hráč #3 Veronika Jedličková družstva FA Č. Budějovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení
14:25 GÓL Banes Florbal Soběslav! 1:2
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #87 Terezie Jireková bez asistence (1:2)
14:03 GÓL FA Č. Budějovice B! 1:1
Branku družstva FA Č. Budějovice B vstřelil #5 Adéla Hlaďová, asistoval #12 Lada Tancerová (1:1)
10:44 GÓL Banes Florbal Soběslav! 0:1
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #22 Adéla Kubátová, asistoval #21 Karolína Kašparová (0:1)
08:57 Vyloučen hráč #26 Kateřina Plíšková družstva FA Č. Budějovice B na 2 minuty za hra na zemi