5:9
    Nikola CHALUPOVÁ
    (Zagórska)

Crazy girls FBC Liberec - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 5:9
branky: 13. Karolína Nováková, 22. Monika Žapková, 29. Karolína Klubalová, 42. Veronika Šmídková, 58. Karolína Klubalová - 16. Karolína Sigmundová, 17. Denisa Kotzurová, 24. Pavlína Bačová, 26. Pavlína Bačová, 39. Malwina Zagórska, 41. Denisa Kotzurová, 52. Malwina Zagórska, 53. Alžběta Hánová, 58. Nikola Chalupová; rozhodčí: David Scholz - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Alžběta Hánová 17 - Veronika Tomšová 18; po třetinách: 1:2, 2:3, 2:4
60:00 Střely ve 3. části: 11:5
58:13 Nikola Chalupová odpovídá další brankou Ostravy.
57:55 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:9
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #17 Nikola Chalupová, asistoval #7 Malwina Zagórska (5:9)
57:15 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 5:8
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová, asistoval #75 Kateřina Jirsová (5:8)
57:15 Klubalová snižuje krásným golem na rozdíl tří branek.
56:17 Velká šance Klubalové bohužel v bránce nekončí.
52:06 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:8
Vlastní branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #61 Alžběta Hánová (4:8)
52:06 Bohužel Hánová si dává vlastní gol
51:16 Malwina Zágorská zvyšuje na 7:4
51:05 Timeout Crazy girls FBC Liberec
51:05 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:7
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Malwina Zagórska, asistoval #99 Paulína Hudáková (4:7)
50:40 Velká šance Valešové golem nekončí
48:58 Liberec se snaží o snizující gol.
45:55 Liberec hraje ve velkým pressu na hostující hráčky.
43:15 Ostrava si hlídá svůj náskok ve skore
42:18 Liberec odpovídá na gol Ostravy a snižuje na rozdíl dvou branek
41:49 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 4:6
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #95 Veronika Šmídková, asistoval #76 Markéta Žbánková (4:6)
40:49 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:6
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #10 Denisa Kotzurová, asistoval #17 Nikola Chalupová (3:6)
40:49 Ostrava odskakuje už na rozdíl tří branek
40:45 Liberec začal s vysokým pressem.
40:01 Třetí třetina rozhodne o vítězi tohoto utkání
40:00 Střely ve 2. části: 5:13
39:31 Malwina Zágorská zvyšuje skore
38:50 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Malwina Zagórska, asistoval #17 Nikola Chalupová (3:5)
36:47 Hra se hraje nahoru dolů, ale ani jeden tým nechce udělat chybu.
34:40 Užasný zákrok Tomšové Veroniky.
32:49 Ostrava tlačí domácí v jejich  obranném pásmu
31:50 Hra je ve vysokém tempu.
28:42 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 3:4
28:42 Karolína Klubalová snižuje na 3:4
27:23 Hánová převedla neskutečný zákrok.
26:33 Velká šance Liberce bohužel nekončí golem. Kvapilová bohužel nezakončila, tak jak chtěla
25:05 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #78 Pavlína Bačová, asistoval #42 Linda Pudišová (2:4)
25:05 Ostrava odskakuje na rozdíl dvou branek.
23:42 Ostrava rychle odpovídá na gol domácích.
23:12 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #78 Pavlína Bačová, asistoval #75 Veronika Tomšová (2:3)
21:53 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 2:2
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #54 Monika Žapková, asistoval #45 Kateřina Kvapilová (2:2)
21:53 Goool. Monika Žapková vyslala nechytatelnou střelu do sítě hostujicí golmanky.
21:27 Klidný průběh druhé třetiny
20:04 Druhá třetina je v plném proudu
20:00 Střely v 1. části: 7:8
19:00 Hráčky Liberce drží míček na svých holích a vymýšlejí další překvapivou kombinaci
16:42 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #10 Denisa Kotzurová, asistoval #7 Malwina Zagórska (1:2)
16:42 O minutu později vede Ostrava. Golem Denisy Kotzurová
15:33 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #11 Karolína Sigmundová, asistoval #99 Paulína Hudáková (1:1)
15:33 Ostrava využívá přesilovou hru a srovnává skore.
14:44 Ostrava má první přesilovku v zápase
14:12 Vyloučen hráč #75 Kateřina Jirsová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za blokování florbalky
13:21 Gooooool. Karolína Nováková střílí první gol utkání po individuální akci.
12:26 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 1:0
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #74 Karolína Nováková bez asistence (1:0)
11:33 Ostrava měla velkou šanci dát první gol utkání, ale ve vyložené šanci netrefila prázdnou branku.
09:58 Liberec vysílá další střelu na hostující golmanku, ale bez problému chytá.
08:19 Hraje se nahoru dolů.
06:44 Liberec má slušné šance na první gol utkaní, ale bohužel zatím to nepadlo.
05:25 Utkání je ve vysokém tempu. Oba týmy se ženou za první brankou.
03:40 Hráčky Ostravy dokázaly přečkat přesilovku Liberce.
00:32 Vyloučen hráč #10 Denisa Kotzurová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hra rukou
00:32 První vyloučení v tomto zápase. Domácí mají výhodu přesilovky.