3:4
    Karel TRÁVNÍČEK
    (Buneš)

FA Č. Budějovice - FBC Štíři Č. Budějovice B 3:4
branky: 25. Filip Tlapa, 29. Patrik Lukšík, 45. Karel Trávníček - 19. Jan Erhart, 22. Petr Mešejda, 24. Petr Mešejda, 37. Jan Erhart; rozhodčí: Pavel Chromý - David Novák; vyloučení: 3 + Ondřej Mach OS:1; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Matěj Kamenský ? - Václav Postl ?; po třetinách: 0:0, 2:3, 1:1
44:56 GÓL FA Č. Budějovice! 3:4
Branku družstva FA Č. Budějovice vstřelil #37 Karel Trávníček, asistoval #9 Štěpán Buneš (3:4)
42:04 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice B
39:01 Postl se zranil, ale rychle se otřásl, rychle se vzchopil a předvádí zákroky jako nikdy před tím.
36:44 Timeout FA Č. Budějovice
36:44 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 2:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #19 Jan Erhart bez asistence (2:4)
30:07 Štíři po rozhovoru s trenérem běhají jako o život. Kapitán Tejko se drží u svého golmana a takzvaně mu hlídá záda. A nebo se řídí textem z písničky SQUADRA AZZURA cituji "kdo se vrací, nevěří golmanovi" .  Jestli to tak skutečně je tak se musím zastat golmana, myslím si, že je dnes ve formě a předvádí skvělé zákroky.
30:50 F.A. už štíry začínají dohánět.
28:50 GÓL FA Č. Budějovice! 2:3
Branku družstva FA Č. Budějovice vstřelil #68 Patrik Lukšík bez asistence (2:3)
24:45 GÓL FA Č. Budějovice! 1:3
Branku družstva FA Č. Budějovice vstřelil #33 Filip Tlapa, asistoval #9 Štěpán Buneš (1:3)
24:24 Vyloučen hráč #29 Ondřej Mach družstva FA Č. Budějovice - osobní trest
24:24 Vyloučen hráč #29 Ondřej Mach družstva FA Č. Budějovice na 2 minuty za nesportovní chování
24:24 Vyloučen hráč #29 Ondřej Mach družstva FA Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře
24:05 Vyloučen hráč #85 Marek Hofhansl družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
23:43 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 0:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #72 Petr Mešejda, asistoval #91 Jan Sukdol (0:3)
21:43 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 0:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #72 Petr Mešejda bez asistence (0:2)
21:43 Hra štírů po hlavě jim přinesla už dva góly. Mešejda si vysóloval gól.
18:43 Mešejda má pravděpodobnost na hattrick.
18:05 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 0:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #19 Jan Erhart, asistoval #33 Michal Nekovář (0:1)
18:05 Jak jsem říkala, druhá třetina je derby. Štíři do toho jdou po hlavě a jejich hra jim přinesla gól.
04:09 Štíři se první třetinu šetří a teprve rozehrávají. Druha třetina bude derby.
03:48 Štíři mají přesilovou hru tak snad tuto šanci využijou.
03:14 Vyloučen hráč #29 Ondřej Mach družstva FA Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
00:23 Utkání je hned ze začátku hodně pod tlakem. Štíři si na tento zápaas vzali hvězdného golmana, který je bude celý čas zápasu držet a podporovat.