• 45 44:49
    2
    Kateřina HOLUBOVÁ

TJ Sokol Královské Vinohrady B - Kanonýři Kladno 1:0
branky: 9. Barbora Reichová; rozhodčí: Danylo Abeliashev - Jakub Procházka; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Lucie Langerová ? - Monika Měrková ?; po třetinách: 1:0, 0:0, 0:0
44:49 Vyloučen hráč #90 Kateřina Holubová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za hrubost
43:50 Timeout Kanonýři Kladno
43:50 Trestné střílení družstva Kanonýři Kladno neproměnil #15 Daniela Semencová.
43:50 Hráčce Kladna byl neuznán nájezd potom co ukročila dozadu
43:46 Hra se celé utkání přelívá ze strany na stranu, ale ani jeden z týmů nemá úspěšnou koncovku
25:39 SKV sice velmi kousalo při přesilové hře, ale Kladno je proti kousancům odolné a vše ubránili bez problémů
23:38 Vyloučen hráč #27 Lucie Barešová družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře
08:36 Reichová po skvělé střele posílá Vinohrady do vedení
08:35 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #14 Barbora Reichová bez asistence (1:0)