2:7
    Kristýna VRANOVÁ
    ()

Kanonýři Kladno - TJ Sokol Královské Vinohrady B 2:7
branky: 18. Veronika Drobná, 25. Veronika Čermáková - 11. Jitka Procházková, 14. Barbora Stará, 23. Kateřina Holubová, 28. Jitka Procházková, 36. Ivana Hrušková, 39. Ivana Hrušková, 43. Kristýna Vranová; rozhodčí: Matouš Čistecký - Václav Římal; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Monika Měrková ? - Lucie Langerová ?; po třetinách: 0:2, 2:2, 0:3
44:59 A u Hruškové dnešní zápas končí!
44:25 Ostrá střela Smetákové neprošla.
43:00 Teč Procházkové Měrkové skrz výstroj neprošla.
42:07 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #21 Kristýna Vranová bez asistence (2:7)
41:45 Další střelu Langerová v pohodě chytá.
40:40 Střelu si Langerová pohlídala.
40:05 Kladno úspěšně kombinuje, ale střelba vázne.
38:57 Vyloučen hráč #77 Barbora Králová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za blokování florbalky
38:13 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #36 Ivana Hrušková, asistoval #21 Kristýna Vranová (2:6)
37:35 Prudká střela Procházkové končí na rameni kladenské brankářky.
35:20 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #36 Ivana Hrušková, asistoval #77 Barbora Králová (2:5)
34:40 Protiútok SKV skončil na hrudi Měrkové. Kruberová se svou střelou neuspěla.
34:00 Hraje se v tempu, nicméně vidíme spoustu sekání, drobných faulů a nepřesností v přihrávkách.
31:15 Rozhodčí se tak dlouho dohadovali, který tým bude rozehrávat, až rozehrává SKV.
30:35 Střela Holubové mimo.
29:35 Stará hledala před brankou Procházkovou. Ta ale míček netrefila.
29:01 Kruberová míjí růžek branky.
28:51 Nešikovný zásah rozhodčího a následuje buly.
28:10 Klečková trefila Hruškovou. Ta ale nespadla.
27:50 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #13 Jitka Procházková, asistoval #15 Jana Vávrová (2:4)
26:45 Ostrá střela Kanonýrky z půlky. Bohužel mimo.
26:10 Protiútok Kladna neskončil střelou na branku.
24:33 Hrušková přišla v obraně o míček a máme tu další snížení!
24:31 GÓL Kanonýři Kladno! 2:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #32 Veronika Čermáková, asistoval #80 Andrea Postolková (2:3)
23:20 Nepovedená střela Staré.
22:32 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 1:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #90 Kateřina Holubová, asistoval #36 Ivana Hrušková (1:3)
21:30 Zapisovatel z důvodu oběda se na chvilku odmlčel, nicméně kromě pár střel do obou golmanek nebylo nic moc co reportovat. :)
17:27 GÓL Kanonýři Kladno! 1:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #87 Veronika Drobná, asistoval #23 Jessica Keszi (1:2)
17:15 Králová míjí branku o decimetry.
16:30 Střela Hruškové, brankářka chytá!
15:20 Kladno začalo s útočným apetitem, Vinohrady se úspěšně brání.
14:50 Agresivní souboj u mantinelu. Míček pro Vinohrady.
13:43 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #32 Barbora Stará, asistoval #15 Jana Vávrová (0:2)
13:10 Další úspěšný zákrok Langerové.
12:30 Hrušková šla do úniku, ale míček jí utekl. Následně si ho vybojovala zpět a zkusila střelu na bližší tyč. Jenže mimo.
11:45 Další zásah Měrkové, tentokrát helmou!
11:35 Vranová protáhla Měrkovou.
10:47 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #13 Jitka Procházková, asistoval #21 Kristýna Vranová (0:1)
09:00 Nahození Jůzové končí u brankářky. Na druhé straně Kruberová také neuspěla.
07:35 Únik Semencové skončil střelou do připravené brankářky.
07:00 Po zajímavé kombinaci zakončovala Vranová mimo.
06:20 Střela Staré z půlky skončila na hrudi Měrkové.
06:09 Vyloučen hráč #59 Šárka Smetáková družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
05:30 Jůzová z metru přestřeluje branku.
05:10 Závar přebrankou, několik dorážek, ale žádná se neujala.
04:46 Vyloučen hráč #4 Zuzana Macurová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za bránění ve hře
04:23 Trestné střílení družstva Kanonýři Kladno neproměnil #59 Šárka Smetáková.
03:00 Měrková si připisuje zákrok.
02:20 Kladno zatlačilo Vinohrady do bloku. Úspěšně nastřelilo tyč.
01:20 Závar před Kladenskou brankou, nic z toho a hraje se dál.
00:40 Střela Jůzové, Langerová vyráží!