• 44 43:15
    2
    Jakub NOVOTNÝ

ACEMA Sparta Praha YELLOW - FbŠ Bohemians B 11:5
branky: 5. Filip Rathouský, 6. Filip Rathouský, 14. Martin Prunner, 19. Vojtěch Starý, 29. Jakub Slavík, 35. Martin Prunner, 36. Jakub Slavík, 39. Martin Prunner, 41. Filip Rathouský, 43. Filip Rathouský, 44. Filip Rathouský - 11. Kryštof Silný, 11. David Rozvald, 11. David Rozvald, 31. Jan Michálek, 37. David Rozvald; rozhodčí: Michal Lipinský - Petr Jahoda; vyloučení: 5:4; využití: 0:2; diváků: 20; zásahy brankářů: Sebastian Jošt -5 - Jakub Novotný ?; po třetinách: 3:3, 2:0, 6:2
43:15 GÓL ACEMA Sparta Praha YELLOW! 11:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW vstřelil #98 Filip Rathouský, asistoval #63 Vojtěch Starý (11:5)
43:15 Vyloučen hráč #98 Jakub Novotný družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za nesportovní chování
42:49 Vyloučen hráč #94 Jan Kroj družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za nedovolené vrážení
42:04 GÓL ACEMA Sparta Praha YELLOW! 10:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW vstřelil #98 Filip Rathouský, asistoval #31 Jakub Slavík (10:5)
40:01 GÓL ACEMA Sparta Praha YELLOW! 9:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW vstřelil #98 Filip Rathouský bez asistence (9:5)
38:23 GÓL ACEMA Sparta Praha YELLOW! 8:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW vstřelil #29 Martin Prunner bez asistence (8:5)
36:56 GÓL FbŠ Bohemians B! 7:5
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #70 David Rozvald, asistoval #76 Antonín Křen (7:5)
35:53 GÓL ACEMA Sparta Praha YELLOW! 7:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW vstřelil #31 Jakub Slavík, asistoval #98 Filip Rathouský (7:4)
34:23 GÓL ACEMA Sparta Praha YELLOW! 6:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW vstřelil #29 Martin Prunner, asistoval #31 Jakub Slavík (6:4)
30:27 GÓL FbŠ Bohemians B! 5:4
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #13 Jan Michálek, asistoval #70 David Rozvald (5:4)
29:19 Vyloučen hráč #31 Jakub Slavík družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW na 2 minuty za zvedání florbalky
28:55 Vyloučen hráč #48 Filip Šváb družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW na 2 minuty za sekání
28:20 GÓL ACEMA Sparta Praha YELLOW! 5:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW vstřelil #31 Jakub Slavík, asistoval #78 Adam Roháč (5:3)
27:20 Vyloučen hráč #82 Marek Žampach družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání
18:40 GÓL ACEMA Sparta Praha YELLOW! 4:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW vstřelil #63 Vojtěch Starý, asistoval #78 Adam Roháč (4:3)
13:01 GÓL ACEMA Sparta Praha YELLOW! 3:3
10:40 GÓL FbŠ Bohemians B! 2:3
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #70 David Rozvald, asistoval #90 Kryštof Silný (2:3)
10:30 GÓL FbŠ Bohemians B! 2:2
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #70 David Rozvald, asistoval #89 David Nováček (2:2)
10:13 Vyloučen hráč #87 Jan Urych družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW na 2 minuty za nesportovní chování
10:00 GÓL FbŠ Bohemians B! 2:1
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #90 Kryštof Silný, asistoval #48 Matěj Augusta (2:1)
09:50 Vyloučen hráč #16 Adam Bareš družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
07:17 Vyloučen hráč #87 Jan Urych družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW na 2 minuty za sekání
05:38 GÓL ACEMA Sparta Praha YELLOW! 2:0
04:28 GÓL ACEMA Sparta Praha YELLOW! 1:0
03:33 Vyloučen hráč #89 David Nováček družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání