0

1

3.

Floorball Club FALCON - Penco Tatran Střešovice B 4:5pn
branky: 20. Jakub Halgaš, 25. Vojtěch Čáp, 44. Vojtěch Čáp, 44. Daniel Vlček - 22. David Kryl, 23. Jan Škácha, 30. Vojtěch Ježdík, 35. František Vladimír Žilka, N David Kryl; rozhodčí: Albert Roučka - Matěj Šturma; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Matěj Rychtařík ? - Jonáš Pokorný ?; po třetinách: 0:0, 2:3, 2:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva Floorball Club FALCON hráč #14 Martin Mráček , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Penco Tatran Střešovice B hráč #46 Jan Škácha , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Floorball Club FALCON hráč #44 Ondřej Bouma , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Penco Tatran Střešovice B hráč #14 David Kryl a vstřelil rozhodující gól (4:5).
1 Nájezd na branku provedl z družstva Floorball Club FALCON hráč #46 Vojtěch Čáp , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
43:15 GÓL Floorball Club FALCON! 4:4
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #10 Daniel Vlček, asistoval #18 Jiří Šára (4:4)
43:00 GÓL Floorball Club FALCON! 3:4
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #46 Vojtěch Čáp, asistoval #44 Ondřej Bouma (3:4)
34:52 GÓL Penco Tatran Střešovice B! 2:4
Branku družstva Penco Tatran Střešovice B vstřelil #13 František Vladimír Žilka, asistoval #97 Vít Krošlák (2:4)
29:55 GÓL Penco Tatran Střešovice B! 2:3
Branku družstva Penco Tatran Střešovice B vstřelil #21 Vojtěch Ježdík, asistoval #13 František Vladimír Žilka (2:3)
24:15 GÓL Floorball Club FALCON! 2:2
22:59 GÓL Penco Tatran Střešovice B! 1:2
Branku družstva Penco Tatran Střešovice B vstřelil #46 Jan Škácha, asistoval #61 Vojtěch Zach (1:2)
22:26 Vyloučen hráč #58 Kryštof Edvard Krajňák družstva Penco Tatran Střešovice B na 2 minuty za sekání
21:40 GÓL Penco Tatran Střešovice B! 1:1
Branku družstva Penco Tatran Střešovice B vstřelil #14 David Kryl, asistoval #23 Jan Matouš (1:1)
19:38 GÓL Floorball Club FALCON! 1:0
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #15 Jakub Halgaš bez asistence (1:0)