0

0

0.

FBC Slavia Praha - FAT PIPE Traverza 6:7pn
branky: 16. Thomas Belcou, 27. František Šafařík, 29. Ondřej Štědronský, 31. Aleš Vorlíček, 41. Lukáš Kubánek, 42. Tobias Schier - 2. Jakub Hübner, 10. Petr Engliš, 23. Jakub Hübner, 26. Denis Kuda, 30. Petr Engliš, 38. Ondřej Janeček, N František Kavka; rozhodčí: Vít Žebra - Tomáš Nechutný; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Erik Glenda ? - Matěj Marian ?; po třetinách: 0:2, 3:3, 3:1, 0:0
5 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha hráč #25 Lukáš Kubánek , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza hráč #12 František Kavka a vstřelil rozhodující gól (6:7).
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha hráč #68 Jan Bureš , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza hráč #10 Jakub Šimek , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha hráč #24 Aleš Vorlíček , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza hráč #5 Vilém Špinka , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha hráč #13 Tobias Schier , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza hráč #68 Jan Štefek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha hráč #11 Petr Janeček , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza hráč #27 Jakub Kuzma , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Ukončení prodloužení
45:00 Zahájení prodloužení
42:36 Vyloučen hráč #27 Matěj Klír družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
41:26 GÓL FBC Slavia Praha! 6:6
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #13 Tobias Schier, asistoval #7 František Šafařík (6:6)
40:36 Vyloučen hráč #68 Jan Štefek družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za sekání
40:15 GÓL FBC Slavia Praha! 5:6
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #25 Lukáš Kubánek, asistoval #22 Ondřej Štědronský (5:6)
37:03 GÓL FAT PIPE Traverza! 4:6
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #20 Ondřej Janeček, asistoval #63 Tomáš Hácha (4:6)
33:58 Vyloučen hráč #13 Tobias Schier družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání
30:18 GÓL FBC Slavia Praha! 4:5
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #24 Aleš Vorlíček, asistoval #22 Ondřej Štědronský (4:5)
29:47 GÓL FAT PIPE Traverza! 3:5
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #18 Petr Engliš, asistoval #5 Vilém Špinka (3:5)
28:50 GÓL FBC Slavia Praha! 3:4
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #22 Ondřej Štědronský, asistoval #10 Erik Glenda (3:4)
26:01 GÓL FBC Slavia Praha! 2:4
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #7 František Šafařík, asistoval #24 Aleš Vorlíček (2:4)
25:01 GÓL FAT PIPE Traverza! 1:4
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #61 Denis Kuda, asistoval #27 Jakub Kuzma (1:4)
22:59 GÓL FAT PIPE Traverza! 1:3
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #22 Jakub Hübner, asistoval #12 František Kavka (1:3)
20:27 Vyloučen hráč #3 Thomas Belcou družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za blokování florbalky
15:20 GÓL FBC Slavia Praha! 1:2
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #3 Thomas Belcou, asistoval #24 Aleš Vorlíček (1:2)
09:07 GÓL FAT PIPE Traverza! 0:2
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #18 Petr Engliš bez asistence (0:2)
01:36 GÓL FAT PIPE Traverza! 0:1
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #22 Jakub Hübner bez asistence (0:1)