• 34 33:09
    7:3
    (Lexa)

LEV LYSÁ - SK Bruisers Dejvice 7:3
branky: 4. Matěj Zeman, 17. Matouš Lexa, 28. Ondřej Veselý, 28. Matyáš Krejsa, 29. Prokop Váňa, 32. Ondřej Veselý, 34. Ondřej Veselý - 18. Jiří Chochola, 19. Pavel Vanc, 31. Matěj Pošta; rozhodčí: David Kolář - Michal Kolář; vyloučení: 1:2 + Petr Koníček 4 + TDKU; využití: 1:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Jan Bušina ? - Petr Koníček -7, Petr Koníček ?, Petr Koníček ?, Petr Koníček ?; po třetinách: 1:0, 1:2, 5:1
33:09 GÓL LEV LYSÁ! 7:3
Branku družstva LEV LYSÁ vstřelil #73 Ondřej Veselý, asistoval #82 Matouš Lexa (7:3)
31:05 GÓL LEV LYSÁ! 6:3
30:43 GÓL SK Bruisers Dejvice! 5:3
Branku družstva SK Bruisers Dejvice vstřelil #44 Matěj Pošta, asistoval #10 Jiří Chochola (5:3)
28:08 GÓL LEV LYSÁ! 5:2
Branku družstva LEV LYSÁ vstřelil #15 Prokop Váňa, asistoval #60 Jakub Hlaváček (5:2)
28:08 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Petr Koníček družstva SK Bruisers Dejvice
28:08 Vyloučen hráč #1 Petr Koníček družstva SK Bruisers Dejvice do konce utkání
28:08 Vyloučen hráč #1 Petr Koníček družstva SK Bruisers Dejvice na 2+2 minuty za hrubost
27:47 GÓL LEV LYSÁ! 4:2
Branku družstva LEV LYSÁ vstřelil #67 Matyáš Krejsa, asistoval #82 Matouš Lexa (4:2)
27:14 GÓL LEV LYSÁ! 3:2
19:41 Vyloučen hráč #81 Tomáš Kameník družstva SK Bruisers Dejvice na 2 minuty za sekání
18:16 GÓL SK Bruisers Dejvice! 2:2
Branku družstva SK Bruisers Dejvice vstřelil #7 Pavel Vanc, asistoval #15 Tomáš Brabec (2:2)
17:28 GÓL SK Bruisers Dejvice! 2:1
Branku družstva SK Bruisers Dejvice vstřelil #10 Jiří Chochola bez asistence (2:1)
16:54 GÓL LEV LYSÁ! 2:0
Branku družstva LEV LYSÁ vstřelil #82 Matouš Lexa bez asistence (2:0)
14:44 Vyloučen hráč #82 Matouš Lexa družstva LEV LYSÁ na 2 minuty za hrubost
03:13 GÓL LEV LYSÁ! 1:0
Branku družstva LEV LYSÁ vstřelil #31 Matěj Zeman, asistoval #24 Jakub Ších (1:0)
03:10 Vyloučen hráč #24 Michal Fuksa družstva SK Bruisers Dejvice na 2 minuty za sekání