2

1

3.

Bourbon TJ Ruzyně - SK B.U.H. Praha B 6:5pn
branky: 10. David Mach, 11. Dorel Lăzărescu, 12. Šimon Hauser, 18. Dorel Lăzărescu, 33. Antonín Vavroch, N Rudolf Rubáš - 8. Jaroslav Tichý, 20. Zdeněk Kadlec, 25. Jaroslav Tichý, 27. Jaroslav Janda, 31. Jaroslav Janda; rozhodčí: Karel Hlinka - Vojtěch Stárek; vyloučení: 1 + Dorel Lăzărescu 4:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matyáš Leszkoven ? - Štěpán Pavel ?; po třetinách: 3:1, 1:1, 1:3
3 Nájezd na branku provedl z družstva SK B.U.H. Praha B hráč #7 Petr Horký , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Bourbon TJ Ruzyně hráč #88 Dorel Lăzărescu , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SK B.U.H. Praha B hráč #23 Zdeněk Kadlec , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Bourbon TJ Ruzyně hráč #96 Rudolf Rubáš a vstřelil rozhodující gól (6:5).
1 Nájezd na branku provedl z družstva SK B.U.H. Praha B hráč #2 Jakub Vít a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Bourbon TJ Ruzyně hráč #2 David Dušek a vstřelil gól.
36:00 Zahájena trestná střílení
32:25 GÓL Bourbon TJ Ruzyně! 5:5
Branku družstva Bourbon TJ Ruzyně vstřelil #69 Antonín Vavroch, asistoval #2 David Dušek (5:5)
30:10 GÓL SK B.U.H. Praha B! 4:5
Branku družstva SK B.U.H. Praha B vstřelil #77 Jaroslav Janda, asistoval #2 Jakub Vít (4:5)
26:45 GÓL SK B.U.H. Praha B! 4:4
Branku družstva SK B.U.H. Praha B vstřelil #77 Jaroslav Janda, asistoval #33 David Šrámek (4:4)
24:28 GÓL SK B.U.H. Praha B! 4:3
Branku družstva SK B.U.H. Praha B vstřelil #13 Jaroslav Tichý, asistoval #33 David Šrámek (4:3)
19:51 GÓL SK B.U.H. Praha B! 4:2
Branku družstva SK B.U.H. Praha B vstřelil #23 Zdeněk Kadlec bez asistence (4:2)
17:59 GÓL Bourbon TJ Ruzyně! 4:1
Branku družstva Bourbon TJ Ruzyně vstřelil #88 Dorel Lăzărescu, asistoval #58 Filip Záveský (4:1)
15:44 Vyloučen hráč #58 Filip Záveský družstva Bourbon TJ Ruzyně na 2 minuty za sekání
11:40 GÓL Bourbon TJ Ruzyně! 3:1
Branku družstva Bourbon TJ Ruzyně vstřelil #47 Šimon Hauser, asistoval #1 Matyáš Leszkoven (3:1)
10:38 GÓL Bourbon TJ Ruzyně! 2:1
Branku družstva Bourbon TJ Ruzyně vstřelil #88 Dorel Lăzărescu, asistoval #96 Rudolf Rubáš (2:1)
10:38 Vyloučen hráč #88 Dorel Lăzărescu družstva Bourbon TJ Ruzyně na 2+2 minuty za sekání
09:17 GÓL Bourbon TJ Ruzyně! 1:1
Branku družstva Bourbon TJ Ruzyně vstřelil #3 David Mach, asistoval #88 Dorel Lăzărescu (1:1)
07:44 GÓL SK B.U.H. Praha B! 0:1
Branku družstva SK B.U.H. Praha B vstřelil #13 Jaroslav Tichý, asistoval #8 Lukáš Lajvr (0:1)