0

2

2.

Sokol Rudná C - J.B.M. Praha 5:6pn
branky: 5. Petr Zvědělík, 8. Ondřej Dejm, 16. Petr Holý, 27. Petr Zvědělík, 33. Pavel Kopecký - 8. Tomáš Hájek, 12. Tomáš Hájek, 12. Ondřej Rosický, 26. Ondřej Rosický, 28. Jiří Šaroch, N Jan Rotta; rozhodčí: Karel Kotyza - Ondřej Slabý; vyloučení: 0:4; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jiří Uchytil ? - David Chloupek ?; po třetinách: 2:3, 1:0, 2:2
2 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Rudná C hráč #7 Martin Tuček , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva J.B.M. Praha hráč #17 Jan Rotta a vstřelil rozhodující gól (5:6).
1 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Rudná C hráč #24 Petr Zvědělík , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva J.B.M. Praha hráč #9 Petr Melník a vstřelil gól.
36:00 Zahájena trestná střílení
35:23 Vyloučen hráč #7 Jiří Šaroch družstva J.B.M. Praha na 2 minuty za sekání
35:09 Timeout J.B.M. Praha
32:03 GÓL Sokol Rudná C! 5:5
Branku družstva Sokol Rudná C vstřelil #85 Pavel Kopecký, asistoval #24 Petr Zvědělík (5:5)
31:44 Vyloučen hráč #12 Ondřej Rosický družstva J.B.M. Praha na 2 minuty za sekání
29:15 Timeout Sokol Rudná C
27:42 GÓL J.B.M. Praha! 4:5
Branku družstva J.B.M. Praha vstřelil #7 Jiří Šaroch, asistoval #20 Tomáš Hájek (4:5)
26:21 GÓL Sokol Rudná C! 4:4
Branku družstva Sokol Rudná C vstřelil #24 Petr Zvědělík, asistoval #11 Kryštof Kříž (4:4)
25:15 GÓL J.B.M. Praha! 3:4
Branku družstva J.B.M. Praha vstřelil #12 Ondřej Rosický, asistoval #20 Tomáš Hájek (3:4)
17:49 Vyloučen hráč #26 Jan Bezpalec družstva J.B.M. Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
17:49 Vyloučen hráč #8 Michal Staníček družstva J.B.M. Praha na 2 minuty za sekání
15:04 GÓL Sokol Rudná C! 3:3
Branku družstva Sokol Rudná C vstřelil #22 Petr Holý, asistoval #12 Marek Kunc (3:3)
11:40 GÓL J.B.M. Praha! 2:3
Branku družstva J.B.M. Praha vstřelil #12 Ondřej Rosický, asistoval #9 Petr Melník (2:3)
11:03 GÓL J.B.M. Praha! 2:2
Branku družstva J.B.M. Praha vstřelil #20 Tomáš Hájek, asistoval #8 Michal Staníček (2:2)
07:37 GÓL J.B.M. Praha! 2:1
Branku družstva J.B.M. Praha vstřelil #20 Tomáš Hájek, asistoval #9 Petr Melník (2:1)
07:20 GÓL Sokol Rudná C! 2:0
Branku družstva Sokol Rudná C vstřelil #8 Ondřej Dejm, asistoval #12 Marek Kunc (2:0)
04:37 GÓL Sokol Rudná C! 1:0
Branku družstva Sokol Rudná C vstřelil #24 Petr Zvědělík, asistoval #26 Richard Czerwinski (1:0)