• 31 30:20
    2
    nesportovní chování

Kanonýři Kladno B - F.C. Vorms Praha 5:3
branky: 14. Adam Hruška, 15. Michal Kramoliš, 17. Jan Vaňous, 26. Adam Hruška, 30. Petr Burian - 6. Jan Zralý, 8. Jan Zralý, 12. Jan Zralý; rozhodčí: Karel Kotyza - Alexander McIntosh; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Jakub Kadlus -3 - Josef Voženílek ?; po třetinách: 0:3, 3:0, 2:0
36:00 Ukončení 3. části
35:03 Rieger Aréna se již plní dalšími týmy a jejich příznivci. Vypadá to, že si rodiny s dětmi našli cestu na dobrý florbal. Bohužel, ten v Rieger aréně asi dnes neuvidí s ohledem, co se tu hraje za soutěž.
32:29 Vorms teď měli 3 tutovky, 2 tyče a jedna střela vedle. Mohlo být zase obráceno. Teď už to s akciemi Vorms nevypadá moc dobře
30:20 Vyloučen hráč #27 Michal Kramoliš družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za nesportovní chování
30:20 zbytečné řeči teď posílají Kanonýry do oslabení 3v5. Co na to Vorms?
29:39 krásná akce Kanonýrů, kdy v oslabení obtočením branky ještě z backhandu vstřelili branku. Oku lahodící provedení
29:15 GÓL Kanonýři Kladno B! 5:3
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #80 Petr Burian, asistoval #16 Petr Hácha (5:3)
28:56 Vyloučen hráč #33 Štěpán Křeček družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za sekání
25:50 je tu obrat ve skóre, nyní musí zapnout Vorms!
25:45 GÓL Kanonýři Kladno B! 4:3
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #14 Adam Hruška bez asistence (4:3)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
19:13 nyní je asi nejzajímavější událostí četné pokřikování trenéra Kanonýrů na rozhodčí. Očividně referee management mu nic moc neříká.
17:35 je vyrovnáno! V první třetině to vypadalo, že Kanonýrům chybí posila z áčka v podobě Richarda Iltise, nicméně nyní Kanonýři ukazují, že se obejdou i bez tohoto zkušeného šutéra
16:54 GÓL Kanonýři Kladno B! 3:3
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #12 Jan Vaňous bez asistence (3:3)
14:22 GÓL Kanonýři Kladno B! 2:3
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #27 Michal Kramoliš, asistoval #33 Štěpán Křeček (2:3)
14:22 další branka v rychlém sledu - kanonýři nejspíš nejchtějí ztratit kontakt s čelem skupiny C a v druhé třetině se konečně probudili
14:04 kanonýři se snaží nakopnout, vsítili první branku, přijde další?
13:39 GÓL Kanonýři Kladno B! 1:3
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #14 Adam Hruška, asistoval #26 David Hácha (1:3)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 proběhla výměna stran kvůli slunci, které zalívá palubovku Rieger Arény ; stejně tak proběhla audience trenéra kanonýrů u rozhodčích - jestli byla úspěšná, to se uvidí později
12:00 Ukončení 1. části
11:27 GÓL F.C. Vorms Praha! 0:3
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil #4 Jan Zralý, asistoval #17 Jiří Bräuer (0:3)
09:30 vorms teď měli ve vlastním oslabení únik na brankáře kanonýrů - střela to nebyla zlá, ale klička by se ujala více
09:09 Vyloučen hráč #4 Jan Zralý družstva F.C. Vorms Praha na 2 minuty za sekání
08:12 kanonýři zatím spí, zato Vorms očividně už mají nějaké rodeo za sebou
07:45 GÓL F.C. Vorms Praha! 0:2
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil #4 Jan Zralý, asistoval #7 Jiří Povolný (0:2)
07:17 Vyloučen hráč #22 Lukáš Řeháček družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za sekání
05:01 GÓL F.C. Vorms Praha! 0:1
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil #4 Jan Zralý, asistoval #5 Tomáš Kumhera (0:1)
03:18 hra zatím postrádá jak tempo, tak přesnost, tak zajímavost