2

3

4.

Kralupy Wolves B - ACEMA Sparta Praha D 6:7pn
branky: 6. Ondřej Kašpárek, 18. Jan Maier, 19. Ondřej Kašpárek, 26. Filip Janouch, 31. Filip Matějů, 33. Filip Janouch - 3. Jakub Svoboda, 8. Jakub Svoboda, 10. Miroslav Hnojský, 30. Jakub Svoboda, 32. Václav Rides, 36. Pavel Weiss, N Jakub Svoboda; rozhodčí: Štěpán Weber - Matouš Čistecký; vyloučení: 3 + Ondřej Šimon 4:2; využití: 0:2; diváků: 15; zásahy brankářů: Adam Kocián ? - Lukáš Novák ?; po třetinách: 1:3, 2:0, 3:3
4 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha D hráč #74 Jakub Svoboda a vstřelil rozhodující gól (6:7).
4 Nájezd na branku provedl z družstva Kralupy Wolves B hráč #77 Filip Matějů , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha D hráč #74 Jakub Svoboda a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Kralupy Wolves B hráč #26 Filip Janouch , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha D hráč #12 Aleš Hrdina a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Kralupy Wolves B hráč #14 Štěpán Berka a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha D hráč #9 Adam Ucháč , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Kralupy Wolves B hráč #77 Filip Matějů a vstřelil gól.
36:00 Zahájena trestná střílení
35:03 GÓL ACEMA Sparta Praha D! 6:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha D vstřelil #76 Pavel Weiss, asistoval #12 Aleš Hrdina (6:6)
33:40 Vyloučen hráč #58 Jiří Jelínek družstva Kralupy Wolves B na 2 minuty za sekání
32:50 Timeout ACEMA Sparta Praha D
32:50 GÓL Kralupy Wolves B! 6:5
Branku družstva Kralupy Wolves B vstřelil #26 Filip Janouch, asistoval #97 Jan Maier (6:5)
31:55 GÓL ACEMA Sparta Praha D! 5:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha D vstřelil #11 Václav Rides, asistoval #21 Miroslav Hnojský (5:5)
30:27 GÓL Kralupy Wolves B! 5:4
Branku družstva Kralupy Wolves B vstřelil #77 Filip Matějů, asistoval #14 Štěpán Berka (5:4)
29:33 GÓL ACEMA Sparta Praha D! 4:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha D vstřelil #74 Jakub Svoboda, asistoval #12 Aleš Hrdina (4:4)
25:47 GÓL Kralupy Wolves B! 4:3
Branku družstva Kralupy Wolves B vstřelil #26 Filip Janouch, asistoval #98 Ondřej Šimon (4:3)
24:16 Vyloučen hráč #4 Václav Zahrádka družstva ACEMA Sparta Praha D na 2 minuty za hra na zemi
22:29 Vyloučen hráč #96 Jiří Cimler družstva Kralupy Wolves B na 2 minuty za zdržování hry
18:10 GÓL Kralupy Wolves B! 3:3
Branku družstva Kralupy Wolves B vstřelil #99 Ondřej Kašpárek, asistoval #26 Filip Janouch (3:3)
17:47 GÓL Kralupy Wolves B! 2:3
Branku družstva Kralupy Wolves B vstřelil #97 Jan Maier, asistoval #14 Štěpán Berka (2:3)
11:14 Vyloučen hráč #98 Ondřej Šimon družstva Kralupy Wolves B na 2+2 minuty za hrubost
09:40 GÓL ACEMA Sparta Praha D! 1:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha D vstřelil #21 Miroslav Hnojský, asistoval #9 Adam Ucháč (1:3)
08:39 Vyloučen hráč #98 Ondřej Šimon družstva Kralupy Wolves B na 2 minuty za zdržování hry
07:50 GÓL ACEMA Sparta Praha D! 1:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha D vstřelil #74 Jakub Svoboda bez asistence (1:2)
05:41 GÓL Kralupy Wolves B! 1:1
05:07 Vyloučen hráč #4 Václav Zahrádka družstva ACEMA Sparta Praha D na 2 minuty za sekání
02:30 GÓL ACEMA Sparta Praha D! 0:1