4:6
    Vojtěch ZMRZLÍK
    (Neumann)

Las Plantas Original B - Prague Tigers D 4:6
branky: 4. Petr Herman, 18. Jiří Ullmann, 19. Jakub Zoubek, 33. Jiří Ullmann - 21. Jakub Trmota, 22. Miroslav Neumann, 24. Ondřej Kulakowski, 26. Jakub Janda, 29. Miroslav Neumann, 35. Vojtěch Zmrzlík; rozhodčí: Jaroslav Chalupný - Ondřej Slabý; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Steinic ? - Filip Xavier Skála ?; po třetinách: 1:0, 2:3, 1:3
34:04 Timeout Las Plantas Original B
34:04 GÓL Prague Tigers D! 4:6
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #12 Vojtěch Zmrzlík, asistoval #97 Miroslav Neumann (4:6)
32:06 GÓL Las Plantas Original B! 4:5
Branku družstva Las Plantas Original B vstřelil #22 Jiří Ullmann, asistoval #69 Jakub Zoubek (4:5)
29:06 Vyloučen hráč #18 Petr Herman družstva Las Plantas Original B na 2 minuty za sekání
28:43 GÓL Prague Tigers D! 3:5
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #97 Miroslav Neumann, asistoval #12 Vojtěch Zmrzlík (3:5)
25:09 GÓL Prague Tigers D! 3:4
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #69 Jakub Janda, asistoval #11 Ondřej Kulakowski (3:4)
23:40 GÓL Prague Tigers D! 3:3
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #11 Ondřej Kulakowski, asistoval #23 Tomáš Pytl (3:3)
21:07 GÓL Prague Tigers D! 3:2
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #97 Miroslav Neumann, asistoval #10 Martin Tomek (3:2)
20:32 GÓL Prague Tigers D! 3:1
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #50 Jakub Trmota, asistoval #55 Vítězslav Matěj (3:1)
18:16 GÓL Las Plantas Original B! 3:0
Branku družstva Las Plantas Original B vstřelil #69 Jakub Zoubek, asistoval #48 Daniel Štefl (3:0)
17:46 GÓL Las Plantas Original B! 2:0
Branku družstva Las Plantas Original B vstřelil #22 Jiří Ullmann bez asistence (2:0)
03:17 GÓL Las Plantas Original B! 1:0
Branku družstva Las Plantas Original B vstřelil #18 Petr Herman z trestného střílení (1:0)