1

3

3.

FKMP Praha B - Blue Horses Stochov C 3:4pn
branky: 13. Ondřej Kotal, 33. Lukáš Burian, 35. Ondřej Kotal - 26. Zdeněk Husák, 31. Zdeněk Husák, 35. Tomáš Ibl, N Jan Sedláček; rozhodčí: Michal Kolář - David Kolář; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vojtěch Krejčí ? - Jan Egri ?; po třetinách: 0:0, 1:0, 2:3
3 Nájezd na branku provedl z družstva Blue Horses Stochov C hráč #42 Tomáš Ibl a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FKMP Praha B hráč #2 Lukáš Burian , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Blue Horses Stochov C hráč #98 Jan Sedláček a vstřelil rozhodující gól (3:4).
1 Nájezd na branku provedl z družstva FKMP Praha B hráč #27 Ondřej Kotal a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Blue Horses Stochov C hráč #23 Petr Zelenka a vstřelil gól.
36:00 Zahájena trestná střílení
36:00 Stochovští nájezdy zvládli bravůrně a 3x nekompromisně zasunuli děravý míček do branky!
35:59 Čekají nás nájezdy. Lepší start dne jsme si nemohli přát.
34:54 GÓL FKMP Praha B! 3:3
Branku družstva FKMP Praha B vstřelil #27 Ondřej Kotal, asistoval #10 Miroslav Veselík (3:3)
34:54 Ještě že se již dělá online zápis, skoro bychom museli obracet stránku, aby se nám vše vešlo zapsat. Houževnatí domácí opět srovnávají. Dočkáme se nájezdů hned první zápas? 3 diváci v hale napětím ani nedutají.
34:13 GÓL Blue Horses Stochov C! 2:3
Branku družstva Blue Horses Stochov C vstřelil #42 Tomáš Ibl, asistoval #25 Zdeněk Husák (2:3)
34:13 Tak viditelně time-out nebyl nejšťastnejší volbou. Hosté opět překlápí výsledek na svou stranu. Po opatrné první třetině se nyní roztrhnul s šancemi pytel.
32:50 Timeout FKMP Praha B
32:50 GÓL FKMP Praha B! 2:2
Branku družstva FKMP Praha B vstřelil #2 Lukáš Burian, asistoval #8 Jiří Bábek (2:2)
32:50 Wow, Pivaři se nevdávají. Krásným obloučkem srovnávají skóre. Rovnou si k tomu vybírají time-out na zkonsolidování myšlenek do závěru utkání.
30:21 GÓL Blue Horses Stochov C! 1:2
Branku družstva Blue Horses Stochov C vstřelil #25 Zdeněk Husák, asistoval #69 Martin Pačes (1:2)
30:21 Máme zde otočení skóre. Koně směřují za vítězstvím. Popis branky není k dispozici, editor měl zakrytý výhled.
25:29 GÓL Blue Horses Stochov C! 1:1
Branku družstva Blue Horses Stochov C vstřelil #25 Zdeněk Husák, asistoval #23 Petr Zelenka (1:1)
25:29 Co nejde v pěti proti pěti, zvládli Modří koně v oslabení. Krásnou individuální akcí srovnali skóre. Tohle si speciální tým domácí za rámeček nedá.
23:59 Vyloučen hráč #66 Lukáš Műller družstva Blue Horses Stochov C na 2 minuty za sekání
23:59 Tak ještě trest v závěru třetiny. Dřevorubecká vložka, dnes oblíbený trest, v podání hostujícího týmu. Domácí mají čas v průhěhu přestávky vymyslet golovou akci.
23:59 Schyluje se k překvapení hned v prvním zápase? Mladí pivaři drží po druhé třetině jednobrankový náskok. V šesti lidech hrají ekonomicky a maximálně efektivně!
18:42 Míček divoce poskakoval v brankovišti hostí, nakonec byl zkrocen.
17:17 3 na 1 v podání hostí zakončené nepřesnou střelou. S muškou mají zatím stochovští problémy.
15:21 Krásná akce skoro do prázdné branky a ještě lepší zákrok brankáře hostí. Nyní svůj tým podržel.
12:27 GÓL FKMP Praha B! 1:0
Branku družstva FKMP Praha B vstřelil #27 Ondřej Kotal, asistoval #31 Tomáš Vrabec (1:0)
12:27 Jako blesk z čistého nebe přišla první branka FKMP B. Z nulového úhlu utažená přízemní střela překvapila brankáře hostí, který tak stále čeká na svůj první zákrok v zápase.
11:59 Fanklub defenzivného florbalu se probudil do krásného rána. Kromě lehkého poklesu teploty v hale k žádné větší akci v první třetině nedošlo.  Uvidíme co přinese ta druhá.
08:56 Nabídli nám pouze jednu malou domů, která znamenala rozehrávku domácích. Jinak přesilovka proběhla bez jakéhokoliv vzruchu.
06:55 Vyloučen hráč #2 Lukáš Burian družstva FKMP Praha B na 2 minuty za sekání
06:55 Dřevorubecká vložka vyústila v první přesilovku hostů. Uvidíme co v týdnu secvičili za formaci.
05:20 Mladí pivaři ukolébali svého soupeře a pustili se do na osmou soutěž rychlého protiútoku, ktery byl po krásné spin-o-ramě bohužel trestuhodně zazděn útočníkem na zadní tyči.
03:40 Tlak Modrých koní vyústil ve tři zblokované střely bekendem v 5 vteřinách. Neuvěřitelná záležitost.
01:02 Hra je zatím opatrná z obou stran. Byli jsme svědky jednoho nahození a dvou nepřesností. Není se co divit, ranní start zápasu přesnosti nenahrává.