Zápasy

Dnes se hraje

Dnes odehráno

Moje týmy

Přátelská utkání SUI - muži - 2. kolo - B - 2. kolo

skupina B
skupina B
2:1

Polish Cup 2023 MU19 - 1. kolo - B - 1. kolo

skupina B
skupina B
1:4

Po 1. třetině

1. liga žen - skupina západ - 21. kolo

21. kolo
21. kolo
21. kolo
21. kolo
2:5
21. kolo
21. kolo
0:0

1. liga žen - skupina východ - 22. kolo

22. kolo
0:2

Divize - skupina B - 20. kolo

Regionální liga mužů - skupina 3 - 17. kolo

17. kolo
0:0

PH a SČ soutěž mužů - skupina D - 7. kolo

7. kolo
1:3

PH a SČ třída mužů - skupina B - 7. kolo

7. kolo
4:0

Po 1. třetině

2. liga juniorů - skupina 3 - 19. kolo

19. kolo
19. kolo
0:1

3. liga juniorů - skupina 3 - A - 7. kolo

7. kolo
0:0
7. kolo
2:0

1. liga dorostenek - skupina 3 - 7. kolo

7. kolo

2. liga žen - skupina 4 - 26. kolo

26. kolo
2:2

2. liga juniorů - skupina 2 - A - 25. kolo

25. kolo
25. kolo
9:6

Regionální liga mužů - skupina 1 - 6. kolo

6. kolo
3:3

Jihomoravská liga mužů - 16. kolo

16. kolo
16. kolo
4:5

2. liga žen - skupina 7 - 13. kolo

13. kolo
1:0

Olomoucká liga starších žáků - 12. kolo

12. kolo
7:3

Moravskoslezský přebor starších žáků - skupina A - 12. kolo

12. kolo
12. kolo
4:0

Moravskoslezský přebor starších žáků - skupina B - 13. kolo

Následuje

Polish Cup 2023 MU19 - 1. kolo - A - 1. kolo

skupina A
skupina A

Kvalifikace MS 2023 - 1. kolo - A - 1. kolo

skupina A
skupina A

Palazzetto Polifunzionale

Turnaj tří zemí - 1. kolo - A - 1. kolo

skupina A
skupina A

SH Třebeš Hradec Králové

1. liga mužů - 24. kolo

24. kolo
24. kolo

SH SportPoint Brno

24. kolo

VUT CESA Brno 1

24. kolo
24. kolo
24. kolo

SH BIOS Kladno

24. kolo
24. kolo
24. kolo
24. kolo

Národní liga - skupina západ - 20. kolo

20. kolo
20. kolo

SH ZŠ Kunratice

20. kolo
20. kolo

ASVA Jaroměř

20. kolo
20. kolo
20. kolo

Národní liga - skupina východ - 20. kolo

20. kolo
20. kolo

SC NAPARIA Hranice na Moravě

20. kolo
20. kolo

SH TJ Spartak Třebíč

20. kolo

SH ZŠ Mařádkova Opava

20. kolo

SH ZŠ Osvobození Pelhřimov

20. kolo

SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice

20. kolo

SH SŠIEŘ Rožnov p. R.

1. liga žen - skupina východ - 22. kolo

22. kolo
22. kolo
22. kolo
22. kolo

SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny

22. kolo
22. kolo

1. liga žen - skupina západ - 22. kolo

Divize - skupina A - 20. kolo

20. kolo
20. kolo
20. kolo
20. kolo

SH SPORTaS u Koldomu Litvínov

Divize - skupina B - 20. kolo

20. kolo

SH TJ Spartak Soběslav

20. kolo

Divize - skupina E - 20. kolo

20. kolo
20. kolo
20. kolo
20. kolo

SH Stars Třinec

20. kolo
20. kolo

Medvěd Aréna Moravský Beroun

Divize - skupina C - 20. kolo

20. kolo
20. kolo

SH Předměřice n. L.

20. kolo

SH Gymnázium Mělník

20. kolo

SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší

20. kolo
20. kolo

SH Kutná Hora Klimeška

20. kolo

Nová MSH Mladá Boleslav

Divize - skupina D - 20. kolo

20. kolo
20. kolo
20. kolo

Multifunkční MSH Skuteč

20. kolo

SH Světlá nad Sázavou

20. kolo

SH Domova mládeže Vysoké Mýto

PH a SČ soutěž mužů - skupina D - 7. kolo

7. kolo
7. kolo

PH a SČ třída mužů - skupina B - 7. kolo

7. kolo
7. kolo

Nová MSH Mladá Boleslav

7. kolo

Nová MSH Mladá Boleslav

3. liga juniorů - skupina 3 - A - 7. kolo

7. kolo

2. liga žen - skupina 4 - 26. kolo

26. kolo

SH Domova mládeže Vysoké Mýto

Regionální liga mužů - skupina 1 - 6. kolo

6. kolo
6. kolo

Přebor starších žáků - skupina 1 (3+1) - 7. kolo

7. kolo
7. kolo

SH Toužim

7. kolo
7. kolo

SH Toužim

7. kolo
7. kolo
7. kolo
7. kolo
7. kolo

SH Toužim

7. kolo

SH Toužim

7. kolo
7. kolo

SH Toužim

7. kolo
7. kolo

Plzeňská liga elévů (3+1) - 20. kolo

20. kolo
20. kolo
20. kolo
20. kolo
20. kolo
20. kolo
20. kolo
20. kolo

Area D

20. kolo

Area D

20. kolo

Area D

20. kolo
20. kolo

Area D

Plzeňská liga elévů (3+1) - 19. kolo

19. kolo
19. kolo
19. kolo
19. kolo

Moravskoslezský přebor starších žáků - skupina A - 12. kolo

12. kolo

Moravskoslezský přebor starších žáků - skupina B - 13. kolo

13. kolo

SH ZŠ Komenského Bílovec

13. kolo
13. kolo

SH ZŠ Komenského Bílovec

Polish Cup 2023 MU19 - 1. kolo - A - 1. kolo

skupina A
skupina A

Polish Cup 2023 MU19 - 1. kolo - B - 1. kolo

skupina B
skupina B

Kvalifikace MS 2023 - 1. kolo - A - 1. kolo

skupina A
skupina A
0:0

Turnaj tří zemí - 1. kolo - A - 1. kolo

skupina A
skupina A
5:4

Divize - skupina A - 20. kolo

20. kolo
20. kolo

Divize - skupina D - 20. kolo

20. kolo
5:9

Regionální liga mužů - skupina 3 - 17. kolo

17. kolo
2:6
17. kolo
5:4
17. kolo
6:7
17. kolo
17. kolo
9:4
17. kolo
17. kolo
9:2

PH a SČ soutěž mužů - skupina D - 7. kolo

7. kolo
7. kolo
2:6
7. kolo
7. kolo
7. kolo
7. kolo
4:2
7. kolo
3:1

PH a SČ třída mužů - skupina B - 7. kolo

7. kolo
4:9
7. kolo
7. kolo
1:4
7. kolo
7. kolo
7. kolo
7. kolo
7. kolo
5:3

2. liga juniorů - skupina 3 - 19. kolo

19. kolo
19. kolo
19. kolo
19. kolo
19. kolo
5:3
19. kolo
19. kolo
19. kolo
3:4

3. liga juniorů - skupina 3 - A - 7. kolo

7. kolo
5:2
7. kolo
7. kolo
7. kolo
5:7
7. kolo
7. kolo
2:6

1. liga dorostenek - skupina 3 - 8. kolo

8. kolo
8. kolo
8. kolo
5:2
8. kolo
8. kolo
4:0
8. kolo
8. kolo
3:1
8. kolo
1:5

Regionální liga mužů - skupina 4 - 22. kolo

22. kolo
6:4
22. kolo
3:2
22. kolo
5:2

Regionální liga mužů - skupina 4 - 24. kolo

24. kolo
24. kolo
5:0
24. kolo
24. kolo
4:9
24. kolo
3:9
24. kolo
24. kolo
6:8

2. liga žen - skupina 4 - 27. kolo

27. kolo
27. kolo
4:6
27. kolo
27. kolo
2:5
27. kolo
9:7

2. liga žen - skupina 4 - 26. kolo

26. kolo
6:4

2. liga juniorů - skupina 4 - 13. kolo

13. kolo
3:4
13. kolo
3:1
13. kolo
3:5
13. kolo
13. kolo
13. kolo
13. kolo

2. liga juniorů - skupina 4 - 14. kolo

14. kolo
14. kolo
14. kolo
14. kolo
14. kolo
5:0
14. kolo
14. kolo
4:6

3. liga juniorů - skupina 4 - 17. kolo

17. kolo
17. kolo
8:7
17. kolo

1. liga dorostenek - skupina 4 - 8. kolo

8. kolo
8. kolo
8. kolo
2:8
8. kolo
0:3
8. kolo
6:8
8. kolo
7:0

Liga veteránů - skupina 2 - A - 15. kolo

15. kolo
15. kolo
2:6
15. kolo
5:9
15. kolo
6:5

Liga veteránů - skupina 2 - A - 16. kolo

16. kolo
16. kolo
9:0
16. kolo
6:3
16. kolo
3:2
16. kolo
16. kolo
16. kolo
7:5

2. liga juniorů - skupina 2 - A - 25. kolo

25. kolo
25. kolo
2:9
25. kolo
25. kolo
25. kolo
25. kolo
4:9
25. kolo
25. kolo

Ústecká liga elévů - A - 40. kolo

40. kolo
40. kolo
40. kolo
40. kolo
40. kolo

Ústecká liga elévů - A - 36. kolo

36. kolo
36. kolo
36. kolo
36. kolo
36. kolo
36. kolo
36. kolo
36. kolo
36. kolo

Ústecká liga elévů - A - 39. kolo

39. kolo
39. kolo
39. kolo
39. kolo
39. kolo
39. kolo

Ústecká liga elévů - A - 37. kolo

37. kolo
37. kolo
37. kolo
37. kolo
37. kolo
37. kolo
37. kolo
37. kolo
37. kolo
37. kolo
37. kolo

Ústecká liga elévů - A - 38. kolo

38. kolo
38. kolo
38. kolo
38. kolo
38. kolo
38. kolo

Liberecká liga elévů - A - 32. kolo

32. kolo
32. kolo
32. kolo
32. kolo
32. kolo

Liberecká liga elévů - A - 31. kolo

31. kolo
31. kolo
31. kolo
31. kolo
31. kolo
31. kolo

Regionální liga mužů - skupina 1 - 6. kolo

6. kolo
6. kolo
6. kolo
5:4
6. kolo
4:0
6. kolo
0:6

2. liga žen - skupina 1 - 6. kolo

6. kolo
6. kolo
6. kolo
1:6
6. kolo
6. kolo
5:0
6. kolo
7:3

Přebor starších žáků - skupina 1 (3+1) - 7. kolo

7. kolo
7. kolo
7. kolo
7. kolo
7. kolo
7. kolo

Plzeňská liga elévů (3+1) - 20. kolo

20. kolo
20. kolo
20. kolo

Plzeňská liga elévů (3+1) - 21. kolo

21. kolo
21. kolo
21. kolo
21. kolo
21. kolo
21. kolo
21. kolo
21. kolo
21. kolo
21. kolo
21. kolo

Plzeňská liga elévů (3+1) - 19. kolo

19. kolo
19. kolo
19. kolo
19. kolo
19. kolo

2. liga juniorů - skupina 5 - Jižní Čechy - 8. kolo

8. kolo
8. kolo
5:3
8. kolo
8. kolo
2:7
8. kolo

Liga starších žáků - skupina 5 - Jižní Čechy - A - 9. kolo - 3. koš

9. kolo
9. kolo
2:7
9. kolo

Liga starších žáků - skupina 5 - Jižní Čechy - A - 9. kolo - 2. koš

9. kolo
6:3
9. kolo
8:5

Liga starších žáků - skupina 5 - Jižní Čechy - A - 9. kolo - 4. koš

9. kolo
3:4

Jihočeská liga mladších žákyň a elévek - 7. kolo

7. kolo
7. kolo
7. kolo

Liga Vysočiny přípravek - 26. kolo

26. kolo
26. kolo
26. kolo
26. kolo
26. kolo
26. kolo
26. kolo

Jihomoravská liga mužů - 15. kolo

15. kolo
3:4
15. kolo
15. kolo
15. kolo
15. kolo
9:6
15. kolo
15. kolo
8:4

Jihomoravská liga mužů - 16. kolo

16. kolo
16. kolo
9:5
16. kolo
2:4
16. kolo
16. kolo
16. kolo
2:7

2. liga juniorů - skupina 6 - 30. kolo

30. kolo
30. kolo
8:3
30. kolo
30. kolo
4:2
30. kolo
30. kolo
3:6

3. liga juniorů - skupina 6 - 7. kolo

7. kolo
3:5
7. kolo
5:2
7. kolo
7. kolo
7:1
7. kolo
1:4
7. kolo
2:5

1. liga dorostenek - skupina 6 - 10. kolo

10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
6:7
10. kolo
10. kolo
8:5
10. kolo
0:6
10. kolo
6:2

Liga starších žáků - skupina 6 - 27. kolo

27. kolo
27. kolo
27. kolo
9:2

Zlínský přebor starších žáků - 9. kolo

9. kolo
9. kolo
0:6
9. kolo
9. kolo
9. kolo
6:2

2. liga žen - skupina 7 - 13. kolo

13. kolo
4:1
13. kolo
3:4
13. kolo
1:7

Moravskoslezský přebor mužů - 15. kolo

15. kolo
3:3
15. kolo
15. kolo
4:3
15. kolo
15. kolo
6:5

Olomoucká liga starších žáků - 13. kolo

13. kolo
13. kolo
8:2
13. kolo
0:5
13. kolo
13. kolo
13. kolo
3:5

Olomoucká liga starších žáků - 12. kolo

12. kolo
12. kolo
12. kolo
4:8
12. kolo
12. kolo
6:0

Moravskoslezská liga starších žáků - 12. kolo

Moravskoslezský přebor starších žáků - skupina B - 12. kolo

12. kolo
12. kolo
7:4
12. kolo
12. kolo
12. kolo
6:3

Moravskoslezský přebor starších žáků - skupina A - 12. kolo

12. kolo
12. kolo
4:4

Moravskoslezský přebor starších žáků - skupina B - 13. kolo

13. kolo
9:5

Moravskoslezská liga elévů - 32. kolo

32. kolo
32. kolo
32. kolo
32. kolo
32. kolo
32. kolo
32. kolo
32. kolo
32. kolo
32. kolo
32. kolo

Moravskoslezská liga elévů - 34. kolo

34. kolo
34. kolo
34. kolo
34. kolo
34. kolo
34. kolo
34. kolo
34. kolo