Známe první letošní vítěze! Dvoudenní Street s Holbou ovládli Bombarďáci

Vítězné družstvo Bombarďáků z turnaje Street Floorball League, který hostil areál pivovaru Holba | foto: Lubomír Skála / Český florbal

Sedmý ročník KFC Street Floorball League odšpuntoval velkolepý turnaj. Vůbec poprvé se zápolení rozprostřelo do dvou dnů, a to v areálu hanušovického pivovaru Holba, odkud si odvezl prvenství celek Bombarďáků. Víkend však kromě florbalu nabídl i bohatý doprovodný program, který zahrnoval školu čepování či prohlídky pivovaru.


Nabitý program se rozjel už od sobotního dopoledne, kdy vedle základních skupin odstartovaly i speciální aktivity přímo v pivovaru Holba. Účastníci si po celý den užívali exkluzivní prohlídky pivovaru, při nichž poznávali všechna jeho zákoutí a dozvěděli se spoustu zajímavého o výrobě tamního piva. Dále je čekala také škola čepování, jež jim umožnila tuto dovednost pořádně vypilovat.

Dramatické boje o co nejlepší umístění před play-off trvaly až do pozdního odpoledne. Padala spousta branek a byla k vidění řada krásných momentů. Mezi zápasy si pak hráči i hráčky mohli vyzkoušet rychlost svojí střely u stánku partnera ČEPS či zrelaxovat v chillzóně generálního partnera KFC. O jejich pitný režim se staral hlavní partner Holba. Sobotní večer potom patřil koncertům kapel Kameron, Upside Down a Sammael. Poté následoval pubkvíz a volná zábava.

Turnaj vrcholil nedělní vyřazovací částí, kterou otevřely ranní duely osmifinále. Z nich se postupně probojovaly až do finále celky Sokolu Břeclav a Bombarďáků. Družstva si tak zopakovala střetnutí ze skupiny, přičemž rozhodující souboj dopadl po napínavém průběhu 7:5 pro Bombarďáky. Co se týče třetí příčky, tu urvali Lišáci za výsledek 3:2 proti Chceme víc.

Průběh turnaje Street Floorball League v Hanušovicích | foto: Lubomír Skála / Český florbal

Vítězové turnaje získali nejen voucher v hodnotě 10 000 korun na florbalové vybavení u Florbalexpert, ale také poukaz na útratu 3 000 korun v restauracích KFC. Hrálo se také o ceny z Fanshopu Českého florbalu nebo o vstupenky na letošní mistrovství světa mužů v Malmö a na domácí šampionát žen 2025. Další týmy pak obdržely piva od pivovaru Holba a každé družstvo získalo i voucher na občerstvení u KFC v ceně 1 000 korun.

Děkujeme všem účastníkům za parádní turnaj! Šlo o historicky první dvoudenní akci v rámci KFC Street Floorball League, jež se díky vám mimořádně vydařila. Budeme se těšit na následující turnaj, která se uskuteční v sobotu 22. června v Českých Budějovicích na náměstí Přemysla Otakara II.


Medailisté turnaje:

1. Bombarďáci
2. Sokol Břeclav
3. Lišáci

Finále:
Sokol Břeclav – Bombarďáci 5:7

O 3. místo:
Lišáci – Chceme víc! 3:2

Semifinále:
Lišáci – Bombarďáci 1:4
Chceme víc! – Sokol 7:2

Čtvrtfinále:
Kalamara Fish – Lišáci 4:5
FBC Letohrad – Bombarďáci 1:3
Gyzdi z Hlučína – Chceme víc! 6:7
Sokol Břeclav – Květinky 8:4

FOTOGALERIE

Nahrávám

Vyhledávání

Ceskyflorbal.cz

E-mail

Jméno

Příjmení

Datum Narození

heslo

heslo pro kontrolu

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Chci odebírat newsletter a nabídky Českého florbalu

Nebo

Zapomenuté heslo

K ZASLÁNÍ ODKAZU KE ZMĚNĚ HESLA JE NUTNÉ SPRÁVNÉ VYPLNIT E-MAIL, KTERÝ JSTE UVEDLI PŘI REGISTRACI.

Zadejte E-mail

Vzpomněl/a jste si?

Ještě nemáte účet

Zaregistrujte se