Repríza superfinále živě na ČT Sport! Tatran hostí Boleslav

Televizní souboj Tatranu a Boleslavi | foto: Tatran Střešovice

Další říjnový týden odstartuje již v pondělí třaskavá televizní bitva mezi Tatranem a Mladou Boleslaví. Kromě toho Vítkovice hostí Bulldogs Brno.

1. SC TEMPISH Vítkovice - Bulldogs Brno -:- (2:0, 3:1, -:-)

Vítkovice v duelu se superligovým nováčkem na nic nečekaly a hned ve druhé minutě otevřely skóre trefou Marka Brauera. Bulldogs pak chvíli odolávali dalšímu tlaku, ve 12. minutě však inkasovali podruhé a prohrávali tak 0:2.

MATCH CENTER

ESA logistika Tatran Střešovice - Předvýběr.CZ Florbal MB -:- (1:1, 1:1, -:-)

Souboj Tatranu a Boleslavi divákům nabídl také střet dvou hlavních brankářů mužské reprezentace, a to se v první třetině krásně potvrzovalo. Hra byla rychlá a týmy aktivně útočily, proti však byly skvělé zákroky gólmanů na obou stranách. Branky se ale fanoušci přece jen dočkali, v čase 15:29 totiž krásnou individuální akcí a střelou pod břevno udeřil střešovický Petr Majer. Vedení domácích však vydrželo pouze třicet vteřin než z protiútoku srovnal Michal Sládek.