9:4
    Petr HAVEL
    (Bízik)

ACEMA Sparta Praha Red - Floorball Club FALCON blue 9:4
branky: 3. Lukáš Kubálek, 4. Matěj Nykl, 15. Lukáš Kubálek, 20. Tomáš Kavena, 26. Tomáš Kavena, 28. Matěj Nykl, 36. Petr Havel, 36. Lukáš Kubálek, 36. Petr Havel - 15. Alexander Marek Bera, 17. Alexander Marek Bera, 24. Ondřej Poledne, 27. Alexander Marek Bera; rozhodčí: Marek Střída - František Raffay; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Filip Škaroupka ? - Jiří Svojítko ?; po třetinách: 2:0, 2:3, 5:1
35:42 GÓL ACEMA Sparta Praha Red! 9:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha Red vstřelil #68 Petr Havel, asistoval #55 Jan Bízik (9:4)
35:42 Už ani nestíhám zapisovat.
35:35 Kubálek hattrick!
35:31 GÓL ACEMA Sparta Praha Red! 8:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha Red vstřelil #97 Lukáš Kubálek, asistoval #9 Adam Ucháč (8:4)
35:13 GÓL ACEMA Sparta Praha Red! 7:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha Red vstřelil #68 Petr Havel, asistoval #77 Matěj Nykl (7:4)
35:13 Přece jen si Péťa na druhý utkání něco nechal.
34:19 Fair Play gesto od Ucháče, rozhodčí ho však ignorují.
33:48 Pískej konec už, chci na oběd.
33:28 Pácova střela do břevna.
31:50 Krásná přihrávka Olivera ,,Pepeho,, Pavlíka gólem nekončí.
30:38 Dnešní utkání sleduje 26 diváků. Děkujeme!
29:42 Nyklova nahrávka naslepo se nevyplácí. ,, Tam nikdo není,, Ozývá se z publika.
28:40 Ikdyž je Falconů pouze 8 do pole, dokážou své soupeře nepříjemně potrápit.
27:48 GÓL ACEMA Sparta Praha Red! 6:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha Red vstřelil #77 Matěj Nykl, asistoval #9 Adam Ucháč (6:4)
27:48 Nykl podebral míček po nahrávce Ucháče a krásný gól je na světě.
26:55 Péťo, omez ty stahovačky trochu. :(
26:46 GÓL Floorball Club FALCON blue! 5:4
Branku družstva Floorball Club FALCON blue vstřelil #72 Alexander Marek Bera, asistoval #4 Šimon Bulvas (5:4)
25:14 GÓL ACEMA Sparta Praha Red! 5:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha Red vstřelil #41 Tomáš Kavena, asistoval #81 Oliver Pavlík (5:3)
25:14 V jednoduchosti je síla a krása - potvrdil Kavena se svojí lajnou.
23:16 GÓL Floorball Club FALCON blue! 4:3
Branku družstva Floorball Club FALCON blue vstřelil #64 Ondřej Poledne, asistoval #72 Alexander Marek Bera (4:3)
21:43 Bízik nespokojen s verdiktem rozhodčího.
19:53 GÓL ACEMA Sparta Praha Red! 4:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha Red vstřelil #41 Tomáš Kavena, asistoval #55 Jan Bízik (4:2)
16:42 GÓL Floorball Club FALCON blue! 3:2
Branku družstva Floorball Club FALCON blue vstřelil #72 Alexander Marek Bera, asistoval #16 Jan Moník (3:2)
16:42 ,, Nenechávejte v tom Škáru, jste na zápase, ne na tréninku. ,, Ozývá se z trenéra domácích.
14:57 Nykl zblokoval střelu, doufejme, že se mu neodřela čepel.
14:37 GÓL ACEMA Sparta Praha Red! 3:1
14:00 GÓL Floorball Club FALCON blue! 2:1
Branku družstva Floorball Club FALCON blue vstřelil #72 Alexander Marek Bera, asistoval #2 Jiří Svojítko (2:1)
12:23 Duo Havel - Nykl. To jsou přesně hráči, které Husí Játra potřebují.
09:10 Vyloučen hráč #68 Petr Havel družstva ACEMA Sparta Praha Red na 2 minuty za bránění ve hře
09:10 Komentář vyloučeného Havla: ,,Já tam nic neviděl.,,
08:13 Nemůžu si pomoct, ale Škaroupka je můj gólmanský vzor.
06:40 ,,Pojdte se probrat.,, Burcuje trenér domacích své svěřence. Má pravdu, žadná velká podívaná to teda není.
06:20 Koupelny Moník v akci.
05:19 To je dřevo ten Nykl - pomyslel si určitě Havel, poté co neproměnil velkou šanci, kterou mu vytvořil.
04:06 A máme tu homerun od Ženatýho.
03:42 GÓL ACEMA Sparta Praha Red! 2:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha Red vstřelil #77 Matěj Nykl, asistoval #68 Petr Havel (2:0)
03:42 Pohledná akce, kterou zakončil Nykl.
03:04 Péťo, tohle musíš dávat.
02:03 GÓL ACEMA Sparta Praha Red! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha Red vstřelil #97 Lukáš Kubálek, asistoval #51 Antonín Ženatý (1:0)
02:03 Sice nikdo neví, jak to tam mohlo spadnout, ale gól jako gól.
01:06 Vyloučen hráč #4 Šimon Bulvas družstva Floorball Club FALCON blue na 2 minuty za sekání
00:00 Vítám Vás u tohoto šlágru kola mezi Spartou a Falcony.