Otrokovice vyloupily Náchod, rozhodla třetí třetina

Otrokovičtí florbalisté během zápasu 3. kola proti brněnským Gullivers | foto: Goldea PANTHERS OTROKOVICE

Jediné sobotní utkání 1. ligy mužů vyhráli florbalisté Otrokovic, kteří si po výhře 7:2 odvezli všechny body z Náchoda.

Florbal Primátor Náchod – Goldea PANTHERS OTROKOVICE 2:7 (1:1, 1:1, 0:5)

Na východě Čech to dlouho nevypadalo na gólovou podívanou. Ve 4. minutě otevřel skóre otrokovický Ladislav Gál. Domácí zanedlouho srovnali, když na konci jejich kombinace stál Jakub Vysoký. Druhá třetina byla velmi podobná, jen se tentokrát jako první prosadil Náchod zásluhou Martina Hanuše. Za necelou minutu ale opět platil vyrovnaný stav po vyrovnání Vlastimila Červenky na 2:2.

Zvrat přišel až na začátku poslední části, kdy se Otrokovice utrhly třemi rychlými brankami a ve 45. minutě vedly 5:2. Náchod se na konci zápasu pokusil nepříznivé skóre zvrátit hrou v šesti, ale nepodařilo se mu to. Otrokovičtí Pantheři dvěma trefami do prázdné branky potvrdili vítězství a minimálně do zítřka se posunuli na druhou příčku neúplné tabulky. Domácí na svou první výhru stále čekají.

Branky: 8. Vysoký, 28. Hanuš - 4. Gál, 29. Červenka, 42. Červenka, 44. Haša, 45. Javořík, 58. Máček, 59. Blažek. Rozhodčí: Brejcha - Herman. Vyloučení: 2:1. Využití: 0:1. Diváků: 70. Zásahy brankářů: Skalický 20 - Buršík 19. | MATCH CENTER