Přijď to zažít na vlastní kůži! Lístky na superfinále jsou v prodeji

Nástup ostravských florbalistek do Superfinále florbalu 2022 | foto: Matyáš Klápa/Český florbal

Jedinečná sportovní událost opět míří do největší arény v Česku. Buď u toho, když se nejlepší týmy v republice porvou o titul a užij si špičkový florbal okořeněný jedinečnou show a elektrizující atmosférou. Superfinále florbalu přivítá pražská O2 arena v neděli 16. dubna 2023. Vstupenky jsou v prodeji již nyní v síti Ticketportal a Ticketmaster.


Vrchol probíhajícího ročníku Livesport Superligy, Extraligy žen a Subterra Cupu je sice v plánu o druhém dubnovém víkendu, avšak ty si můžeš už teď zajistit ta nejlepší místa v ochozech multifunkční arény v Libni!

Kromě toho se blíží vánoční svátky a snad každý florbalový fanoušek jistě s nadšením uvítá pod stromeček vstupenky na superfinále.

Český florbal pro tebe i na nadcházející - již jedenáctý - ročník Superfinále florbalu chystá spoustu parádního doprovodného programu, jedinečnou vizuální show a zábavu pro fanoušky všech věkových kategorií.

Superfinále znovu vytvoří komplexní a unikátní fanouškovský zážitek, který v této kategorii zaujal i odborníky z oblasti sportovního businessu a marketingu a v rámci Sport Alive Awards mu udělili v obrovské konkurenci druhé místo. Přesvědč se, že právem!

V uplynulé sezoně sledovalo premiérový triumf žen FBC Ostrava v extralize 7 923 fanoušků, bitvu o titul v Livesport Superlize, jíž nakonec ovládla Mladá Boleslav, vidělo 10 865 diváků. Tisícovky příznivců už okupovaly svá místa od rána, kdy vrcholily středoškolské poháry dívek a chlapců.

Informace o Superfinále florbalu 2023 naleznete na webu projektu www.ceskyflorbal.cz/superfinale. Jako hlavní zdroj novinek slouží facebookové stránky Českého florbaluinstagramový profil Českého florbalu, které Vám i letos budou přinášet reportáže z nejvyšších soutěží, ze zákulisí superligových týmů či z programu superfinálového dne společně s řadou soutěží a novinek.

Vstupenky na Superfinále florbalu 2023 kupuj na sítích Ticketportal a Ticketmaster!

Cenové kategorie pro SFF 2023:

I. 790 Kč (sektory 101-103, 110-114, 121)
II. 590 Kč - 1. patro (104-109, 115-120)
III. 490 Kč - 4. patro
IV. 390 Kč - 4. patro
V. 290 Kč - 4. patro
ZTP - 150 Kč, průvodce ZTP 1 Kč

Přesný program Superfinále florbalu 2023 bude upřesněn v průběhu nadcházejících měsíců, vstup do arény bude umožněn nejpozději 30 minut před úvodním duelem.

Nahrávám

Vyhledávání

Právě se hraje

Právě se hraje

Dnes odehráno

Moje týmy

Následuje

Ceskyflorbal.cz

E-mail

Jméno

Příjmení

Datum Narození

heslo

heslo pro kontrolu

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Chci odebírat newsletter a nabídky Českého florbalu

Nebo

Zapomenuté heslo

K ZASLÁNÍ ODKAZU KE ZMĚNĚ HESLA JE NUTNÉ SPRÁVNÉ VYPLNIT E-MAIL, KTERÝ JSTE UVEDLI PŘI REGISTRACI.

Zadejte E-mail

Vzpomněl/a jste si?

Ještě nemáte účet

Zaregistrujte se