Nabídka práce: Koordinátor/ka reprezentace

Nabídka práce: Ilustrační foto | foto: Český florbal

Český florbal přijme pracovníka či pracovnici na pozici Koordinátor/ka reprezentace. Pokud jsi sportovní nebo dokonce florbalový nadšenec, láká tě možnost nahlédnout do dění kolem florbalové reprezentace a chceš nám pomoci poskytovat prvotřídní servis reprezentačním týmům, pak neváhej a dej nám o sobě vědět.

Náplň práce
  • zajištění administrativního a organizačního zázemí oblasti reprezentace
  • příprava účasti reprezentačních týmů na akcích v ČR i zahraničí
  • komunikace se zahraničními federacemi a Mezinárodní florbalovou federací IFF
  • komunikace s hráči a hráčkami, spolupráce s realizačními týmy
  • komunikace s partnery a dodavateli
  • kontrola rozpočtu reprezentace
  • správa vybavení reprezentačních týmů včetně jeho doplňování
  • práce s florbalovým informačním systémem FIS
  • práce v prostředí Microsoft 365 (SharePoint, OneDrive, Office 365 atd.)
Požadavky, dovednosti
  • organizační a komunikační schopnosti
  • velká míra samostatnosti, pečlivosti a zodpovědnosti
  • sportovní duch a schopnost odolávat stresu
  • časová flexibilita, pozitivní přístup
  • schopnost a ochota učit se novým věcem
  • znalost anglického jazyka slovem i písmem (min. úroveň B2)
  • dobrá znalost práce na PC (znalost práce v prostředí Microsoft 365 výhodou)
  • řidičský průkaz skupiny B
  • znalost florbalového prostředí výhodou
Nabízíme
  • práci v elitním sportovním prostředí
  • perfektní zázemí, přátelský kolektiv
  • možnost podílet se na významných florbalových akcích
  • možnost dalšího profesního a osobního rozvoje
  • platové ohodnocení odpovídající zkušenostem a kvalifikaci uchazeče
  • příspěvek na stravování, příspěvek na Multisport kartu
  • 1 den v týdnu možnost práce z domova
Požadované vzdělání
  • Minimálně SŠ s maturitou.
Úvazek
  • Hlavní pracovní poměr (plný úvazek).
Nástup
  • Od 1. 3. 2023 (případně dohodou).
Zaměstnavatel a místo výkonu práce
  • Český florbal, Lomnického 1705/5, 140 00 Praha 4.

Máš-li zájem pracovat ve florbalovém prostředí a splňuješ minimální požadavky na pracovní pozici, zašli nám svůj strukturovaný životopis a pár vět o sobě do úterý 31. 1. 2023 na adresu franzeova@ceskyflorbal.cz (Denisa Franzeová). Do předmětu uveď název pozice: Koordinátor/ka reprezentace.

Loading

Ceskyflorbal.cz

Jméno

Příjmení

Datum Narození

heslo

heslo pro kontrolu

Souhlasím se zpracováním osobních údajů