Zprávy

včera
Ohlasy

Junioři začali kemp v Kutné Hoře. Je potřeba doladit herní prvky, hlásí z něj Feigl

Hned po skončení soustředění ženské reprezentace se do sportovního centra v Kutné Hoře nastěhovali také junioři. Ti finišují přípravy před říjnovým Euro Floorball Tour ve Finsku a zkoušejí prověřené i nové tváře své sestavy.

2 minuty

včera
Ohlasy

Odpracováno máme, shodují se po repre kempu Procházka a Ratajová

První soustředění nového cyklu ženské reprezentace je již minulostí a své dojmy z něj nám sdělil hlavní trenér Lukáš Procházka a zkušená florbalistka Denisa Ratajová.

2 minuty

včera
Souhrn

Olympiáda dětí a mládeže má za sebou první den. Jaký byl jeho průběh?

V Jihočeském kraji začala Olympiáda dětí a mládeže (ODM). V chlapeckém pavouku je několik týmů bez porážky, žádný ale není díky remízám stoprocentní. To mezi dívkami zatím bez ztráty jediného bodu kráčí olympiádou kraje Liberecký a Moravskoslezský, bez porážky jsou i Středočešky, které ale zapsaly remízu s domácím výběrem.

8 minut

včera
Preview

Olympiáda dětí a mládeže 2024 je tady! Nádherná sportoviště a prostředí opravdové Olympiády, těší se trenér Mrázek

Ještě před oficiálním začátkem letních prázdnin se v Česku bude konat největší mládežnická reprezentační sportovní akce v podobě Olympiády dětí a mládeže. Ta se letos bude konat v Jihočeském kraji a florbal v rámci ní zamíří do Českých Budějovic, Soběslavi a Chýnova.

3 minuty

23.6.2024
Preview

Olympiáda dětí a mládeže startuje. Florbal zavítá do třech měst

Poslední týden před prázdninami patří Olympiádě dětí a mládeže (ODM), kterou v tomto roce hostí Jihočeský kraj. Jedním z dvaceti sportů, který má na velkém turnaji své zastoupení, je i florbal. První duely budou na programu již v pondělí ráno.

2 minuty

22.6.2024
Street Floorball League

IBK Grenades prolétli bez porážky Streetem v Budějovicích

Na jihu Čech se konala druhá epizoda letošní KFC Street Floorball League. Adeptů na nejvyšší příčku v Českých Budějovicích bylo mnoho, nejlépe si ovšem počínali IBK Grenades, kteří na svojí pouti za triumfem ani jednou neprohráli. Akce navíc byla opět plná super zážitků, a to díky návštěvě reprezentanta Matěje Havlase i spoustě aktivit přímo na náměstí Přemysla Otakara II.

2 minuty

21.6.2024
Organizace

Český florbal otevírá přihlášky ke studiu trenérské odbornosti A

Český florbal rozšiřuje možnosti trenérského vzdělávání. Od pondělí mohou trenéři a trenérky podávat přihlášky ke studiu odbornosti A (High Performance Coach), která bude od nové sezóny představovat nejvyšší možný stupeň trenérské kvalifikace.

1 minuta

20.6.2024
Novinka

Champions Cup 2024/25: Kdy se bude hrát v Česku?

Mezinárodní florbalová federace (IFF) zveřejnila rozpis zápasů pro nadcházející sezonu Poháru mistrů. České týmy začnou sv ou konfrontaci v jižní konferenci v září.

2 minuty

19.6.2024
Novinka

Ženy odstartovaly přípravu v Kutné Hoře! Zkouší se sestava i realizační tým

Ani parní červnové dny nezastaví ženskou reprezentaci, která vykročila k přípravám na domácí světový šampionát. V průběhu 19. až 23. června se pod vedením trenéra Lukáše Procházky sejde na soustředění v Kutné Hoře, kde započne přípravy na velkou domácí událost.

3 minuty

19.6.2024
Novinka

Pátý šampionát jako hlavní trenér! Martiník pokračuje u juniorské reprezentace

Výkonný výbor Českého florbalu (VV) schválil prodloužení spolupráce s úspěšným trenérem Tomášem Martiníkem, který na začátku května dovedl juniorskou reprezentaci k bronzové medaili na mistrovství světa ve finském Lahti.

6 minut